Газета » Випуск № 33 (1269). 2022.08.13 » ДОЗВІЛЛЯ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2022-08-12') and ((cat_id = '9')or('0' >= '9')) and (in_newspaper = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(9 = '13')) order by id desc LIMIT 120, 20

Мирослав Щербей: «Гуляти з   собакою — все одно, що з другом. Це спілкування, з ним відчуваєш спокій

Мирослав Щербей очолює управління Державної служби надзвичайних ситуацій, найбільше любить собак, відтак, виховує двох улюбленців. Усе дитинство промайнуло поруч із чотирилапими братами меншими і зараз йому складно уявити життя без таких друзів. Власне, легка розмова про собаку-охоронця, собаку-мисливця, собаку-товариша. «РІО» продовжує традиційну рубрику бліц-інтерв’ю з відомими людьми області про домашніх тварин.

Олександр Малінін:   «моя сім’я — справжній подарунок долі»

Завтра в обласній філармонії знаменитий співак дасть єдиний концерт.

Ігор Свищо: «Домашні улюбленці додають гармонії, рівноваги, спокою»

Перший заступник голови адміністрації ОДА Ігор Свищо має амбіції щодо своєї вівчарки Рекса, хоче завести собі найзвичайнісіньку кішку та любить сам доглядати за своїми кіньми. Не щодня зустрічаєш чиновника, який постійно зайнятий, напружений, але при цьому щодня приділяє час своїм улюбленцям і так невимушено може розповісти про пухнастих друзів. Відтак пропонуємо легку й позитивну бесіду лише про братів менших, ні слова про політику.

Який відпочинок обирають закарпатці?

Серед брендових туристичних країн цього року — Греція

У ляльковому театрі   відновлюють систему абонементів та готуються до фестивалю   в Туреччині

На Закарпатті триває театральна весна. Між Днем лялькаря, що відбувся 21 березня, і Міжнародним днем театру, який святкують 27 березня, Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка» організував тиждень показу вистав. Насичена програма зібрала повні зали глядачів, тож деякі вистави навіть запланували повторити.

Де дешевше відпочивати   у Греції з дітьми

Більшість готелів Греції на літній відпочинок по­селяють дитину до 12 років із двома до­рослими в номері безко­штовно. Але іноді буває дуже прикро, коли ди­тині лише виповнилося 12 років і готелі рахують поселення дитини як ще одного дорослого в номе­рі. Цього року для сімей, у яких діти старші за 12 років, є хороша новина.

Відомий київський режисер готує для ужгородців «любовну драму з прибамбасами»

Вистава «Mеine liebe, Віра» стане учасником еротартфесту «Березневі коти».

На фотовиставці представили   меморіальні й пам’ятні місця Президента Карпатської України

До 139-ї річниці з дня народження Августина Волошина в Закарпатському краєзнавчому музеї відкрита фотовиставка «Меморіальні й пам’ятні місця Президента Карпатської України Августина Волошина в Ужгороді та області». Мета виставки — показати і донести до відвідувачів музею меморіальні й пам’ятні місця, споруди, об’єкти, духовні та світські будівлі в містах і селах області,
де народився, жив, навчався і працював
о. Августин Волошин.

У музичному проекті ужгородець передав атмосферу наукових лабораторій

Музикант і постановник шоу-концертів Дмитро Фесенко готує до випуску окремим диском експериментальний шоу-концерт «Process», який відбувся в Ужгороді ще у 2010 році. За визначенням автора — це двері в похмурий світ комп’ютерних синтезів, що нагадують виверження вулканів.

Роман Шніцер: «Діти, які виростають у домі, де є тварини, добріші, комунікабельніші...»

Начальник управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації Роман Шніцер має аж 4 пухнастих улюбленців — 2 собак та 2 кішок, які між собою надзвичайно дружні. За всієї зайнятості він щодня приділяє час своїм братам меншим, а тваринки люблять пана Романа несамовито. Власне, позитивна розмова, але не про реформу медицини і хвороби закарпатців, а про маленьких пухнастиків, їхні характери й цікаві звички.  

Вітас — артист, на якого чекали

Що би там не казали, а співак Вітас — стовідсотково продюсерський продукт. Але продюсер від продюсера різниться. Багато хто з акул шоу-бізнесу використає свого підопічного, витягне з нього все, що лише можна. Але для Сергія Пудовкіна Вітас — справа всього його життя.

Відпочивай із задоволенням

Переваги літнього відпочинку в Греції від «Дрім Тревел».

Закарпатський хор уперше   за 70 років одягли   у верхній зимовий сценічний одяг

80 комплектів верхнього зи­мово-осіннього одягу вартістю понад 120 тис. грн. днями вручив голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида артистам Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, повідомляє прес-центр ОДА.

Свята справжніх жінок і чоловіків

Напередодні жіночого свята 8 Березня й після 23 Лютого, яке вважають святом чоловіків, стають актуальними теми подарунків і порад про те, як поводитися, щоб здивувати протилежну стать. У Інтернеті можна відшукати чимало ознак справжньої жінки й чоловіка, а також дізнатися їхні вподобання. Зазвичай ці суб’єктивні характеристики зводяться до ознак зовнішності й забуваються внутрішні, набагато важливіші риси. У чому ж секрет справжності, чому люди шукають ідеал своєї пари і чому страждають від того, що відчувають себе недосконалими.

Лоліта: «Я — найкращий   на світі психотерапевт»

В Закарпаття артистка їде зі своїми мамою і дочкою і перебуватиме в рідному краї три дні.

Позитивна, жертовна   й хвороблива любов

Справжнім почуттям треба вчитися і показувати їх не лише в День Святого Валентина.

Василь Поп виховав майже половину Cпілки письменників Закарпаття

В Ужгороді відсвяткували 80-річчя основоположника літературної критики.

Василь Іванчо:   «Не лише звикаєш до тварини, вона стає частиною життя»

У будинку голови Державної податкової служби в Закарпатській області хоч і не зовсім мирно, але співіснують кіт із собакою. Вочевидь, їхня дружба й любов це наразі питання часу. Родина надзвичайно радіє своїм білим і пухнастим улюбленцям. Собака Френсіс — більше для пана Василя і сина, а білява Пуся — для дружини і особливо для донечки. Отже, сьогодні про своїх братів менших розповідає головний податківець області. І ні слова про податки.

А. Зелінський: «Собака боровся з риссю на рівних і врятував мені життя"

Антон Зелінський ще зовсім нещодавно очолював територіальне управління МНС у Закарпатській області. Його керівництво було знакове хоча би завдяки прозорості в роботі з пресою, відкритості до спілкування. Пан Зелінський особисто коментував виданню різні події, а сьогодні він розповідає про братів менших. Тим паче, домашні улюбленці зіграли в його житті значну роль.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат