Газета

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2024-11-23') and ((cat_id = '0')or('0' >= '0')) and (in_newspaper = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(0 = '13')) order by id desc LIMIT 900, 20

Ужгородська «маргаринка» — від заснування до наших днів

Ужгородський маргариновий завод за часів Чехословаччини та угорського правління   (1931—1944 рр.)

Москаль має намір відібрати у Балоги 350 гектарів землі в курортній зоні в Закарпатті

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль має намір відібрати від свого політичного опонента Віктора Балоги 350 гектарів землі, які той отримав рівно 10 років тому.

Пересувних зоопарків та цирків в Ужгороді більше не буде

Депутати Ужгородської міськради у четвер на сесії більшістю голосів підтримали питання заборони в Ужгороді гастролей пересувних цирків та зоопарків.

Бруківкою з площі Поштової вистелять інші місця

Влада Ужгорода намагається виправити ситуацію з невдалим вистеленням бруківки в центрі міста.

Чому Балога втратить політичний вплив на Закарпатті

Верховна Рада у першому читанні ухвалила Законопроект   «Проект виборчого кодексу України». Найімовірніше, цей Закон буде ухвалено й підписано президентом у цьому ж вигляді.

Водія, через якого загинули троє людей, «відбілюють»…

Батьки загиблих студентів Львівської політехніки заявляють, що «мажор», через якого загинули їхні діти, намагається уникнути відповідальності.

Визволення чи загарбання: Якою ж є ця дата в історії Закарпаття

28 жовтня сталінські війська визволили Закарпаття від фашистів. Але тоді ж почалися криваві репресії сталіністів проти закарпатців. Чи знайдеться сміливість у якогось історика порівняти втрати нашого краю від перебування під фашистами та сталіністами? Скільки втрат закарпатці зазнали від цих двох режимів?

У Сваляві реконструюють віковий міст

Через рік після осіннього паводка в 2016-му на Закарпатті у місцевих чиновників «дійшли руки» і до мосту через річку Свалявка, який був пошкоджений паводком. Тоді паводкова хвиля підмила одну з опор, і бетонне покриття просіло на півтора метра. 100-річний міст майже жодного разу капітально не реконструйовували. На початок робіт із реконструкції приїхали Геннадій Москаль, Михайло Рівіс, керівники міста, району та депутати різних рівнів від Свалявщини.

Валентин Штефаньо: Новий початок на новому місці

Він щодня приймає по 5—7 дзвінків стосовно оригінальності свого витвору в тій чи іншій торговій точці міста. І кожному відповідає, що сьогодні оригінальний торт «Ужгород» можна купити тільки в двох місцях Ужгорода: в кав’ярні «Shtefanyo» на вул. Духновича та на полицях супермаркету «Дастор». Непрості часи, які зараз переживає ужгородський кондитер зі світовим ім’ям Валентин Штефаньо, так чи інакше торкнулися багатьох ужгородців.

Закарпатські вузькоколійки в історичному аспекті

В умовах розвитку капіталістичних відносин, починаючи з 60—70-х років ХІХ ст., в Європі розпочалося бурхливе будівництво залізниць. Їм належала першість у пасажирських і вантажних перевезеннях. На той час у нашому краї вже була прокладена основна мережа, яка власне й нині успішно діє.

Балога: Замість закарпатських угорців,   які виїдуть в Угорщину, можна заселити переселенців з Донбас

Нардеп від Закарпаття Віктор Балога дав інтерв’ю телеканалу «112» і у своєму ставленні до закарпатських угорців був дещо сумбурним. Власне інтерв’ю розпочалося з питань щодо Закону «Про освіту» і мовного конфлікту з Угорщиною.

Війна між профспілками та судом за елітну будівлю в Ужгороді переросла в стадію публічних акцій

Профспілки Закарпатської області провели акцію протесту проти спроб захоплення будівлі на Народній, 5 адміністративним судом Закарпаття. Суд переконує, що будівля профспілкам не належить.

Люди в масках на мужіївському золоторуднику

Події минулого тижня знову нагадали всім про Мужіївський золоторудник. 20 жовтня люди в масках, які назвалися представниками Служби безпеки України, увірвалися та розгромили офіс «Карпатської рудної компанії» в селі Мужієво на Закарпатті, а також квартиру директора компанії в Києві та в Берегові.

«Кірпічка» і влада: про Ужгород, шахрайство, інвестиції та украдений парк

Яма, залишки цегельного кар’єру, Кірпічка, пустир, парк Перемоги — в обласному центрі Закарпаття цю місцину по-різному називають містяни, депутати та інвестори.

Відлуння Угорської революції 1956 року на Закарпатті

Масовий рух в Угорщині, який розгорнувся на початку жовтня 1956 року, засвідчив, що народні маси в своїй більшості подолали психологічний бар’єр страху деспотичного режиму, тому готові до рішучої боротьби проти тоталітаризму.

Конфлікт за елітну будівлю в Ужгороді

Чи вижене суд профспілки з площі Народної.

Убивство директора ужгородської взуттєвої фабрики: подробиці

16 жовтня, близько 10.00 у власному кабінеті було застрелено гендиректора ужгородської взуттєвої фабрики Андраніка Нікогосяна.

Проти кого воювали повстанці УПА

14 жовтня — єдиний день у році, коли в ньому збіглися аж чотири визначні дати: релігійне свято Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника Вітчизни та День створення Української повстанської армії (УПА). Остання цього року відзначила свій 75-річний ювілей. Як дослідник історії українського війська скажу: в нашій країні, на жаль, ще не віддають належну шану цьому збройному формуванню та його учасникам, яких так мало залишилося в живих!

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат