Газета
Серед депутатів міськради — 12 мільйонерів
Найбільше у 2016 році заробив депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Шанта. Дохід склав понад 4,2 млн. грн. Шанта займається бізнесом, пов’язаним із обробкою та продажем деревини. Понад 3 млн. грн. склав дохід депутата «Європейської партії України» Анатолія Ковальського. Майже половину склали доходи дружини, яка займається фармацевтичним бізнесом. Решту — заробітна плата та повернення коштів із засновницьких фондів підприємств депутата.
Як метал став каталізатором суспільного життя Закарпаття
Минуле нашого краю нерозривно пов’язане з ранньозалізною добою, коли на території сучасного Закарпаття розпочали добувати залізо.
Влада Закарпаття також стала на захист нацменшин
Скандал навколо ухваленого Верховною Радою Закону про освіту набирає обертів. Своє обурення висловили уряди Румунії та Угорщини. Якщо Україна декларує свій поступ до Європи, то повинна дотримуватися правил, які регламентують права нацменшин. І серед цих прав є і право на навчання рідною мовою.
Андрій Кочут: Loft-лампи, ювелірні ідеї для «Kochut. Handcrafted jewelry» і домашній мистецько-урбан
Відомі ювеліри — брати Кочути, походять із творчої і талановитої родини. Їхні батьки — Андрій та Олеся надихають хлопців, підкидають ідеї, конструктивно критикують. І вони також займаються унікальним hand made.
Формула успіху від Ореста Климпуша
Фоліанти про посадовців високого рангу — не рідкість для сучасної України. Їх, м’яко кажучи, дифірамбний стиль з успіхом відлякує вдумливого читача. І ось переді мною книга, здавалось би, з тієї ж «опери», але замість набридливого фіміаму — справдешність чуттів і мислей, глибина проникнення у внутрішній світ героя, блискуче поєднання змісту і форми. А ще — промовиста відповідь на споконвічне запитання: як у житті домогтися успіху?
У мера появився новий заступник, а в ужгородської молоді — надія на власне житло
12 вересня відбулося чергове засідання сесії Ужгородської міської ради. Депутати розглянули та схвалили 32 голосами рішення про затвердження на посаді заступника мера Ужгорода Василя Гомоная.
Закарпатські добровольці — у серці, пам’яті й бронзі…
Історія закарпатських добровольців сягає початку далекого 1939 року, коли наш край був окупований військами фашистської Угорщини. Відтоді аж до 1941-го, незважаючи на переслідування з боку влади, тисячі закарпатських юнаків і дівчат нелегально переходили угорсько-радянський кордон, аби потрапити на той бік Карпат. Усі вони вірили: настане час, коли Закарпаття позбудеться поневолювачів, — і самі прагнули взяти участь у визволенні свого народу. Та не так сталося, як гадалося… Молоді хлопці й дівчата за нелегальний перехід кордону і «шпигунство» на користь Угорщини діставали від трьох до восьми років ув’язнення, а деякі були засуджені навіть до страти.
Гірка доля пам’ятника Адольфу Добрянському
Цього року виповниться 200 років від дня народження славного сина і будителя свого народу Адольфа Добрянського. За проросійську позицію та його сприяння в придушенні Угорської революції, угорські власті пробачити йому це не змогли.
Ціни на автогаз б’ють рекорди: чому і що буде далі
Ціни на скраплений нафтовий газ на українських АЗС зростають рекордними темпами. За місяць — майже на 40 %. Трейдери прогнозують, що вартість LPG досягне нових максимумів, а профільні експерти вважають інакше.
Опозиційні сили Закарпаття створили спільний штаб
30 серпня лідери закарпатських осередків партій Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» та Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі заявили про створення штабу спільних дій. До них долучилася і партія УНА-УНСО. Відтепер ці політичні сили координуватимуть свої дії та виступатимуть спільним фронтом в українській політиці.
Закарпаття на смак: 15 їстівних сувенірів, які варто взяти з собою
Буває, треба купити закарпатський сувенір, а на думку нічого не спадає. А хочеться чогось автентичного, колоритного і справжнього. Тож ось вам перелік закарпатських ласощів. Цього разу — саме їстівний список, у якому лімітовані серії смаколиків — hand made, home made і з любов’ю.
Конкурс без альтернативи: визначено переможців на перевезення на п’яти маршрутах
В Ужгороді відбулося засідання конкурсного комітету виконкому Ужгородської міськради щодо визначення переможців по п’яти оголошених маршрутах.
Країна купається в грошах
Вас непокоять обшарпані лікарні та школи? Ви не маєте з чого заплатити за комунальні послуги? Ви не можете відкласти на відпочинок? Не вистачає на одяг та їжу? Ви через це плануєте тікати з країни? Владні мужі в це не повірять.
Які культурно-мистецькі заходи відбудуться в Ужгороді найближчими днями (АФІША)
Анонси виставок, вистав, кіно та інших атракцій в Ужгороді найближчими днями.
Інтерв’ю з нагоди ювілею — 50-річчя Високопреосвященнішого митрополита Бориспільського і Броварськог
25 серпня до Закарпаття прибув ковчег із мощами одного з найшанованіших святих в усьому православному світі — святителя Миколая Мирлікійського.
В Ужгороді комунальне майно, яке не використовується громадою, продаватимуть через електронний майда
Комунальне майно Закарпаття продаватиметься через нову систему, повідомляє прес-центр ОДА.
Європейська слава закарпатського художника із Радванки
Він представляв свої роботи у відомих музеях Амстердама, Роттердама та інших міст Голландії, зате на Закарпатті, де він колись народився, про Оскара Мендліка майже ніхто не знає.
Заручники прогресу
Із плоскими дахами доводиться жити з часів їх впровадження у будівництво. І це в Закарпатті, де дощі бувають іноді й довготривалими, з потужними повенями.
В Ужгороді руйнують «Червену ружу»
В обласному центрі триває нахабне знищення пам’ятки архітектури місцевого значення за абсолютної бездіяльності міської влади та управління культури ОДА, констатує спільнота Save Uzhhorod у соціальній мережі Facebook.
Незалежність без пафосу
Якось тихо і без пафосу йде підготовка до чергового Дня Незалежності України. Жодних анонсів про крупні патріотичні заходи. Свято, яке ще не так давно вважалося головним у країні, перетворюється на «зайвий шашличний вихідний».