Газета » СОЦІО

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2024-11-22') and ((cat_id = '6')or('0' >= '6')) and (in_newspaper = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(6 = '13')) order by id desc LIMIT 440, 20

Єдиний, хто може дати нам правдивий мир, — це новонароджене маля у Віфлеємі

Перед Різдвом потрібно простити образи, висповідатися
і попросити благодаті у Христа.

Події—2014: Україна—Закарпаття

Завершується 2014-й
рік. Рік, який був дуже важким для нашої країни. Це рік колосальних втрат — людських втрат... Наприкінці 2013-го українці об’єдналися навколо ідеї змінити країну, ці 12 місяців ми прожили разом із сумом і болем, постійними переживаннями, страхом і вірою у збереження країни.

Закарпатські волонтери: до лінії фронту і назад

Нашим військовим потрібні теплі речі, кава, цукерки…, а крупи, цукор, олію віддають родинам загиблих.

Студенти з Індії й Африки вважають Закарпаття європейським

Ужгород їм подобається, але залишатися назавжди не планують.

Я. Галас: «...Їм уже все одно, що буде далі — Україна чи Росія, Путін чи Порошенко"

Розмова з закарпатським журналістом Ярославом Галасом, який уже 1,5 місяця в Сєверодонецьку.

80 % апарату закарпатської   міліції можуть скоротити

80 % працівників апарату Закарпатського обласного управління МВС можуть скоротити внаслідок реформи, підготовленої фахівцями «Реанімаційного пакета реформ», які спільно з Центром політико-правових реформ розробили нову концепцію реформування правоохоронних органів. Це перший за часи незалежності України проект змін міліції, який містить думку громадськості, а не опирається, як раніше, лише на бачення МВС чи РНБО.

У Закарпатті новий лісовий начальник

Чи зможе він вивести на чисту воду лісогубів.

Михайло Лучкай у контексті європейської науки

До 225-річчя закарпатського мовознавця, фольклориста, історика, священика.

Зарплата в Україні — найменша у Європі

У благополучній Європі постійні страйки та маніфестації. Протестанти, як завжди, хочуть   скоротити робочий день, підвищити оплату праці... Окрім того часто вимагають розширити соціальний пакет (оплатити мобільний зв’язок, харчування на роботі, дитячий садок для дітей, заняття у фітнес-залі). У соціальний пакет працівників європейських підприємств сьогодні входять зазвичай медичне страхування, оплата тренінгів та семінарів, страхування життя, недержавне пенсійне страхування, подарунки до свят. Але тамтешні робітники хочуть більшого.

Хто має право на отримання субсидій

Заборгованість населення України з оплати житлово-кому­нальних послуг наразі складає 12 мільярдів гривень. Людям просто немає з чого платити за комуналку. Із 1 жовтня в Україні почали діяти нові удосконалені правила призначення та нарахування житлових субсидій.

Коли чотирилапий друг стане другом для незрячого?

Єдину на Закарпатті собаку-поводиря навчили і подарували угорці.

Як стати мільйонером: Закарпаття охопила валютна лихоманка

Лишень завдяки вдалому обміну гривні на євро або форинт за кордоном, а тоді знову на гривні вже в Україні чимало закарпатців за вересень—жовтень змогли заробити не одну свою місячну зарплату. Про найбільш резонансну схему збагачення читайте в ексклюзиві газети «РІО». Як кажуть у фільмах, на основі реальних фактів чи то особистого досвіду автора.

Чи захоче Європа закарпатські продукти харчування?

З 1 листопада для майже 150 підприємств харчової промисловості Закарпатської області відкривається можливість виходу на ринки ЄС. Але тільки якщо будуть впроваджені європейські системи конт­ролю якості.

Мандрівник Логвиненко: Найсмачніше — це змії і крокодили

Відомий мандрівник Богдан Логвиненко про Південно-Східну Азію, подорожі автостопом, забальзамованих покійників та уявлення індонезійців про Україну.

Родовід закарпатців Грабарів: інтелігенти, гідні пам’яті нащадків

Інтелігенція завжди була і залишається джерелом прогресивних ідей, носієм справедливості й честі, правдивості й гідності будь-якого суспільства. Серед відомих прізвищ інтелігентів-закарпатців помітне місце належить родині Грабарів. Як свідчать архівні документи, це прізвище відоме з 1540 року. Залежно від держави, в якій мешкали і працювали представники родини, прізвище дещо варіювалося. Так, в Австро-Угорщині це було Гробар (Hrabаr) або Робар (Robаr), в Росії і Радянському Союзі — Грабарь.

«...Відкласти книжку до пенсії...»

Як сьогодні закарпатців мотивують читати.

Розвага заради великих грошей

Минулого року четверо закарпатців стали мільйонерами завдяки лотереї.

Головна реформа країни:   бути чи не бути?

«А суддя, друже мій,
душею порядкує
над душами...»
Платон

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат