Газета » СОЦІО

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2024-05-19') and ((cat_id = '6')or('0' >= '6')) and (in_newspaper = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(6 = '13')) order by id desc LIMIT 400, 20

Ще ніколи в Закарпатті   так не вирубували ліс

У Закарпатті триває безконтрольне вирубування лісів. У нашій області 16 державних   лісомисливських господарств і Національний парк «Зачарований край». І майже скрізь діють одні й ті самі схеми, за якими ліс нищівно вирубується, а прибуток із цього отримує не держава, а групи ділків.

«Створили собі ворога з води, псуємо її і боремося з нею»

Звичайна безгосподарність гальмує енергетичну незалежність Закарпаття.

Аншлаг у Закарпатгазі!

Закарпатці хочуть майданити через ціни за газ у своїх квитанціях.

Як закарпатці купуватимуть   автомобілі в Європі

У прикордонному Закарпатті купівля автомобілів у Європі стала актуальною з часів кінця СРСР. У той час тримався штучний курс рубля СРСР і закарпатці масово купували старі «Волги» та «Москвичі» у тій таки Словаччині за тисячу-дві рублів. Фактично купувалися автомобілі, які вже повинні були йти на утилізацію.

Першого заступника міністра оборони ЧССР — вихідця з Закарпаття — суд реабілітував лише 1990-го

Недоля спіткала абсолютну більшість із тисяч і тисяч закарпатців, які з патріотичних почувань і, уникаючи знущань угорських фашистських окупантів, тікали з осені 1939-го   до кровних братів у СРСР, де   їх кидали до в’язниць, потім відправляли у трудові табори на північ, звідки повернутися судилося одиницям. Уже після 1990-го їх реабілітували. Як правило, посмертно.

Мамині історії про Вероніку Мишко та Анжеліку Фукс

Переважно за кожним успіхом відомих людей стоїть надійний тил, який сіє перші зерна, надихає, підштовхує, вкладає час, фінанси, терпіння...

Закарпатське заробітчанство:   клубок ризиків і проблиски позитиву

Такого всебічного, компетентного і об’єктивного аналізу заробітчанства, який організував у Ужгороді за «круглим столом» обласний осередок краєзнавців, автор цих рядків (хоч і перебуває «в темі» з самого дитинства) не пригадує.

Ужгородська дитяча залізниця   може остаточно зникнути через два місяці

У переліку дитячих залізниць України ужгородської вже немає. Відкрита у 1947 році єдина вузькоколійка, яка простягається вздовж річки, понад п’ять років безрезультатно чекає свого відновлення. Львівська залізниця, у власності якої вона перебуває, переадресовує питання занепаду залізниці до міської влади Ужгорода, яка зазначає, що їй не передають право власності на об’єкт.

Відомому закарпатському мікробіологу — 90 років

Час безжалісно поглинає минувшину, значні й другорядні події з часом сприймаються в іншому ракурсі. Але є в нашому житті речі, які відстань у часі не спроможна викреслити з пам’яті. Це студентські роки і пов’язані з ними події і люди. Чільне місце у спогадах про ці літа займають наші університетські викладачі, наставники, керівники. Однією з таких осіб є колишній до-цент кафедри мікробіології УжДУ Василь Петрус.

Районний поділ на Закарпатті невдовзі не матиме особливого значення

Всі важелі управління й притаманна сучасним райцентрам інфраструктура будуть у громади.

Закарпатське Солотвино йде під землю

Як потужне промислове та рекреаційне селище перетворилося в зону лиха.

Ціна посади: куплені дипломи, науковий ступінь і суди

Лист у редакцію про спекуляції сімейного підряду в Мукачівському аграрному коледжі.

О. Іван Тидір: У святі Пасхи Спаситель показує нам, що немає такого гріха, який Бог не простив би лю

Церква не має втручатися в політику, але бути в курсі всіх політичних подій, які відбуваються, і молитвами підтримувати людей», — вважає настоятель Ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького собору отець Іван Тидір.

Геноцид вірмен — перший масовий   злочин проти людяності ХХ століття

24 квітня 2015 року   виповниться 100 років   найжахливішої   трагедії ХХ століття, першого масового злочину проти людяності — геноциду вірмен у Османській імперії.

Як розрахувати субсидію   і не помилитися

n   З 1 квітня в Україні починають діяти нові тарифи на комунальні послуги для населення. Попри збільшення вартості електроенергії й газу в кілька разів, держава заспокоює громадян субсидіями. Ви маєте право звернутися за субсидією, якщо бачите дуже великі суми у розрахунках за компослуги. Кому призначатиметься житлова субсидія, як правильно її розрахувати, куди звернутися за отриманням, які документи надати і ряд інших питань зібрало у статті видання «Обозреватель».

Андрій Любка: Вирішив жити насиченим інтелектуальним життям у красивих декораціях

Письменник Андрій Любка живе в Ужгороді, хоче одружитися і пише роман про вигадане місто на Закарпатті.

Найкраща туристична перспектива Закарпаття — оздоровлення термальними водами

У сусідній Угорщині головною складовою рекреаційного туризму є термальні води. По всій країні побудовано термальні купальні, які залучають мільйони туристів щороку. Закарпаття так само багате на термальні джерела, однак наша інфраструктура ще занадто слабка.

«Війна закінчиться через   три роки нашою перемогою»

Олександр Солонтай вважає, що найкраще сепаратизм у Криму і на Донбасі розуміють закарпатці.

Гроші на ужгородське «Совине гніздо» хотіли роздерибанити балогівці

Європейський грант на мільйон євро на реконструкцію історичної пам’ятки «Совине гніздо» в Ужгороді намагалися «роздерибанити» колишні однопартійці народного депутата від Закарпаття Віктора Балоги.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат