Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-07-28') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 1780, 20

На виконкомі вирішили перевірити магазин "Рукавичка"

Сьогодні відбулося перше засідання виконкому у новому році. Було прийнято рішення про видачу підтверджень торговельної діяльності, про погодження цілодобового режиму роботи та   решту питань передбачених порядком денним.

Ужгород: як змінився порядок реєстрації нерухомого майна

Відповідно до Закону України “Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та “Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, що затверджений постановою КМУ від 22.06.11 № 703, реєстрація речових прав на нерухоме майно (в тому числі земельних ділянок) проводиться органом державної реєстрації прав.

На ужгородців накладатимуть штрафи за неприбраний сніг

У зв’язку із погіршенням погодних умов нагадуємо про необхідність очищення прилеглих територій від снігу.

У австрійської фірми «AVE» вкрали контейнери.

В Ужгороді вкрали сміттєві контейнери на 6 тисяч гривень.

Міська податкова надала вдвічі більше консультацій у 2012 році

У 2012 році фахівці Ужгородської МДПІ надали 14 тис. консультацій. Це майже у 2 рази більше ніж у 2011 році.

55 % Ужгородського Водоканалу перейде в офшор, а в місто повернеться засилля будок і кіосків

Затвердження проекту рішення «Про надання дозволів на укладення короткострокових договорів сервітутного користування земельними ділянками» було чи не найбільш скандальним на останньому в 2012 році пленарному засіданні сесії міської ради.

Хто є хто у назвах вулиць Ужгорода

На прохання читачів газети «РІО» ми публікуємо стислі довідки про те, хто саме «приховується» за назвами вулиць, провулків та площ нашого міста. Виявляється, чимало мешканців обласного центру і не здогадуються, ким саме були ті видатні люди, імена та прізвища яких прикрашають настінні таблички-покажчики Ужгорода. А чимало хто з городян навіть не вміє правильно вимовляти ці назви.

Департамент міського господарства Ужгорода перевірив роботу АВЕ

1-2 січня Департаментом міського господарства проведено перевірку передачі контейнерних майданчиків для ТПВ фірмі АВЕ, яка з 1 січня 2013 року розпочала роботу щодо вивозу твердих побутових відходів у нашому місті. ТОВ АВЕ внесла інвестиції у формі обладнання на 5 млн. євро.

Першим в Ужгороді народився хлопчик – "богатир"

Загалом вперше побачили світ в обласному перинатальному центрі 5 малюків.

Таємниці ужгородського аеропорту

В обласному центрі триває тиха і таємна війна за 100 га землі під летовищем та правом розпоряджатися ділянками навколо нього.

В бюджеті Ужгорода на 2013-й рік бракує 14 мільйонів на освіту

У 2013-му Ужгород житиме за дуже економним бюджетом – у головному кошторисі міста бракує 14 мільйонів на освіту, тож є намір "оптимізовувати" освітян.

Мораторій на рекламу в Ужгороді... новій рекламі не перешкода

Відкрито ігноруючи мораторій на розміщення реклами в Ужгороді, виконком міської ради цього тижня ухвалив рішення про розмішення трьох рекламних носіїв розміром 3 м   на 6 м на фасаді готелю «Атлант», що розташований в історичній частині міста, і проти чого виступають громадські активісти.

Мешканці з вул. Лермонтова благають мера згадати про них

До редакції вкотре звертаються обурені мешканці вулиці Лермонтова (приватний сектор), які втомилися жити, у буквальному розумінні, в темряві. Річ у тім, що мешканці з майже двадцяти будинків — серед яких малолітні, пенсіонери, інваліди — з минулого року після п’ятої вечора не виходять із дому без ліхтариків. Чотири вуличні ліхтарі з невідомих для людей причин ще торік відімкнули від електроживлення.

Громадськість міста вимагає від Погорєлова проголосити 2013-й — роком відновлення архітектурної спад

З такою ініціативою ужгородські активісти вже звернулися до О. Шеби, головного архітектора Ужгорода. У листі до Погорєлова міські активісти вимагають припинити руйнування та спотворення історичної частини міста, які ведуться нині пришвидшеними темпами і в небачених досі масштабах.

Закарпатцям покажуть сучасного «Мауглі»  

Серйозну драматичну постановку з сучасною хореографією і музикою підготували для закар-патців напередодні свят у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі
ім. братів Шерегіїв.

«Різдвяний передзвін»   пролунав у   ПАДІЮНі

З колядками, віншуваннями та щирими побажаннями добра вихованці «ПАДІЮНу» уже почали святкувати Різдво.

38 тисяч гривень — на таку суму придбали лоти на благочинному прийомі в Ужгороді

В обласному центрі пройшов другий благочинний прийом з нагоди Дня Св.Миколая. Всього лотів придбали на суму 37699 гривень.

На площі Фенцика, в Ужгороді буде пункт обігріву, якщо буде сильний мороз

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, на більшій частині території України, починаючи з 15 грудня 2012 року, прогнозується пониження температури повітря до 15 градусів морозу і нижче.

«Різдво мовами друзів»

Різдво, Karacsony, Christmas, Vianoce, Weihnachten – слова, які в зимову пору є близькими для закарпазтців. У багатонаціональному краї свято Різдва починають відзначати ще з 24 грудня.

Фахівці розповіли, як вплине новий Закон про зайнятість населення на ужгородський ринок праці (ФОТО)

18 грудня в Ужгороді відбувся «круглий стіл» на тему: «Взаємодія Ужгородського міського центру зайнятості із соціальними партнерами, роботодавцями, громадськими організаціями щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення».

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат