Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-09-25') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 1840, 20

«Чужі» МАФи влада прибирала «як сміття», натомість встановлює власні, прикриваючись ковалем

Пам’ятається, як рік тому за «принципової» позиції міської влади (й особливої «принциповості» до питання з боку депутата Волошина) з центру прибрали малі архітектурні форми (МАФи-шестикутники).

Ціна собачого благополуччя

На початку квітня 2012 року у прес-центрі «Закарпаття» під час телефонної розмови прозвучала ініціатива нинішнього міністра з надзвичайних ситуацій В. Балоги профінансувати відкриття притулків для собак у кожному районному центрі. У прес-центрі саме говорили про так зване «собаче питання», яке особливо гостро постало після трагічної ситуації, що мала місце у Берегові, коли скажений собака покусав 9 людей.

На площі Петефі в Ужгороді планують встановити фонтан

За інформацією керуючої справами Ужгородського міськвиконкому Даніели Геворкян, через перенасичення історичного центру транспортом, в Ужгороді планують створити ще одну пішохідну зону — на площі Шандора Петефі.

На Минайській коло «Сільпо» нарешті буде   світлофор?

Про можливість облаштування світлофору біля торгового центру «Сільпо» йшлося сьогодні, 21 листопада,   на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Невже Балога не заспокоївся і тепер хоче купити крісло ректора УжНУ?

Як стало відомо «Новинам Закарпаття» з джерел, близьких до відомої закарпатської сім’ї , після її програшу на виборах все більше наближених до неї людей бажають її «злити».

Семаль став в. о.першого заступника   Погорєлова

Як стало відомо цього понеділка, В. Погорєлов призначив свого заступника В. Семаля в. о. першого заступника міського голови з повноваженнями в галузі міського господарства.

Мешканці гуртожитку   на Бородіна, 14 уже відчули «покращення» від Ковача

Мешканці гуртожитку, що на вул. Бородіна, 14, у середу зателефонували на «гарячу лінію» редакції. Вони скаржилися, що стали заручниками чужих брудних спекуляцій.

Буде тендер — буде ремонт  

Йдеться про необхідність відремонтувати фасад Лінгвістичної гімназії ім. Т. Шевченка (ЗОШ № 1).

Відомому художнику із Закарпаття урочисто відкриють пам'ятник

У понеділок, 19 листопада у м. Ужгороді о 14:00 на пл. Театральній відбудеться урочисте відкриття пам'ятника всесвітньо відомому художнику, закарпатського походження Ігнатію Рошковичу.

Порядок в Ужгороді — під контроль відеокамер   (Фото)

Основна маса порушень з питань несанкціонованого викидання сміття в місті фіксується камерами зовнішнього спостереження, які встановлені неподалік контейнерних майданчиків

Сліди "художника" на Театральній почистили   за   5 тис. грн.  

«Художнику», який розписав стіну на пл. Театральній, доведеться відшкодувати завдані збитки. Про це повідомляє сайт Ужгородської міської ради.

В Ужгороді газовики безкоштовно встановлюють лічильники

З понеділка, 12 листопада, ПАТ «Закарпатгаз» розпочав планово-технічне обслуговування (ПТО) двох чергових будинків на проспекті Свободи в Ужгороді.

В Ужгороді відбудеться суботник

Сьогодні міський голова Віктор Погорєлов підписав розпорядження про проведення єдиного санітарного
дня та міського суботника.

Влада Ужгорода хоче забрати приміщення стоматполіклініки

До представників засобів масової інформації та громадськості міста Ужгорода звернувся колектив Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки з проханням взяти участь у зборах трудового колективу, 13 листопада 2012 року.

В Ужгороді біля сміттєзвалищ буде відеонагляд?

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов зазначив, що необхідно жорсткіше взятися за вирішення проблеми стихійних сміттєзвалищ та притягнення порушників до відповідальності.
Було дано завдання в.о. першого заступника міського голови Віталію Семалю та Олександру Шушці, начальнику муніципальної поліції та правопорядку закцентувати увагу на цій проблемі, шляхом встановлення тимчасового відео спостереження у проблемних місцях.

На сесії міськради розглянуть питання призначення Семаля першим заступником мера Погорєлова

На наступній сесії буде винесено проект рішення про призначення Віталія Семаля першим заступником міського голови Ужгорода. Про це повідомив мер Віктор Погорєлов.

Експерти обговорять, чи варто реконструювати площу Народну в Ужгороді

Cьогодні, 13 листопада, о 12.15 у прес-центрі "Закарпаття" відбудеться прес-конференція.

«Просіть і дано буде вам»?..

Громадяни дедалі більше втрачають надію знайти вирішення своїм проблемам у владних коридорах і все ж роблять це через безвихідь.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат