Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-09-25') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 1860, 20

Білборди й надалі «прикрашатимуть» Ужгород. Їм тільки   трохи змінять місце  

На засіданні виконкому в середу 7 листопада, зокрема, йшлося про переоформлення, продовження, скасування та надання дозволу на перенесення об’єктів зовнішньої реклами.

"Закарпатгаз" розпочинає ПТО на проспекті Свободи в Ужгороді

Служба внутрішньобудинкових мереж ПАТ «Закарпатгаз» розпочне роботи з планово-технічного обслуговування (ПТО) в будинку №1 на проспекті Свободи в Ужгороді.

Куплений вибір  

Вибори позаду. А ось післясмак після них ще буде тримтися довго... Недарма парламентські вибори-2012 Європою визнані найбруднішими і найпродажнішими з усіх, які ми пережили. Голоси (себто людей) купували, як дрібну худобу, за
200 гривень.

Виконком виділив бібліотекам   137 тис. грн., 300 тис. грн.— «Агроміксу»,   згадав про кладовище й т.

Окрім коштів із міського бюджету планується залучити ще 69 тис. грн. із інших джерел фінансування. Про це йдеться у Програмі розвитку бібліотек та бібліотечної справи на 2013—2015 роки. Всього централізована бібліотечна система міста об’єднує 6 закладів.

З 1 листопада маршрутки ходитимуть по-новому

Розклад руху пасажарського транспорту в Ужгороді за маршрутами № 158 та № 156 на 1 листопада 2012 року дещо зміниться, – повідомили в прес-службі Ужгородської міськради.

Ужгородські регіонали «згинають» виборців під свого кандидата  

Адмінресурс обласного центру Закарпаття кинуто під кандидата від провладної партії. Ужгородські регіонали оголосили тотальну мобілізацію, включно з дільничними, лікарями, керівниками ЖРЕРів. У своєму зверненні вони чітко розписали так звану виборчу піраміду Партії регіонів із ключовими агітаційними суб’єктами. Документ оприлюднила громадська мережа ОПОРА. Цитуємо.

Надходження до бюджету Ужгорода склали   понад   207 млн. грн.

За інформацією ДПІ у м. Ужгороді, це на 28,5 млн.грн. (або на 16 %) більше, ніж торік за 9 місяців. До державного бюджету за дев’ять місяців поточного року надійшло майже 231 млн. грн., що перевищує минулорічний показник на 34,8 млн.грн. (або 19 %).

Тарас Рум’янцев: «Чучка не має уявлення, що робити   в політиці, а Тимошенко назвав злочинницею»...

Депутат Ужгородської міськради Тарас Рум’янцев дав інтерв’ю виданню «7 днів», у якому розповів про інтриги у фракції «Батьківщина», а також дав оцінку деяким депутатам цієї фракції.

В Ужгороді відбудеться фестиваль молодого вина  

15—18 листопада в Ужгороді відбудеться 6-й фестиваль молодого вина. Дата проведення фесту збігається зі святом молодого вина «Божоле» у Франції, традиція святкування якого походить з ХІХ століття.

Садизм Балоги проти Ужгорода та ужгородців

Як відомо, 7 жовтня відбулася презентація проекту аквапарку, який на місці колишнього басейну «Спартак» будує Сергій Ратушняк.
Але вже наступного після презентації дня правоохоронні органи засипали Ратушняка масою запитів із вимогою надати всі матеріали щодо будівництва аквапарку, яке стоїть кісткою в горлі для Балогівського клану.

Окрім квартплати з наступного року сплачуватимемо від 10 % вартості ремонтів

Таке рішення ухвалене на виконкомі Ужгородської міської ради у середу, 17 жовтня.

Фінансовий стан малих підприємств м. Ужгорода за 2011 рік

Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств малого бізнесу м. Ужгорода за 2011 р. склав понад 18 млн. грн. прибутку. В цілому по Закарпатській області фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств малого бізнесу за 2011 р. склав майже 16 млн. грн. прибутку.

Ужгород: кандидату Брензовичу заліпили очі Чучкою

Ряд агітаційних сітілайтів в Ужгороді понівечили наклейками з іменем політичних опонентів

Невже благодійник Ковач приностиме людям радість тільки у високосні роки?

Відомо, що окремі кандидати свою щиру зацікавленість у симпатіях виборців проявляють виключно перед виборів. В інші дні їм реально "по барабану", як живе електорат. Це всім відомо, хоча звикнути до такої не зовсім безкорисливої уваги важко. То чому лише раз на 4 роки і то під власні вибори?!

Виконавча служба таки змусила мерію заплатити борг

А чергова афера Погорелова-Волошина коштувала ужгородцям майже 500 000 грн

Сергій Ратушняк будує перший у Закарпатті аквапарк  

У неділю проект майбутнього аквапарку «Aqua Rio Park» представив громадськості Сергій Ратушняк, головний ініціатор та спонсор.

Рада «потопталася» по регламенту й позбулася свого секретаря  

Третє пленарне засідання XIV сесії Ужгородської міської ради, що відбулася 5 жовтня, внесло кілька кардинальних змін у майбутню діяльність, зокрема щодо прозорості влади, вивільнило
з посади секретаря ради тощо.

Із 20 жовтня   в місті запрацюють усі ліфти?

Під час понеділкової робочої наради керівників установ та бюджетних організацій міста директорові КП «Ужгородліфт» С. Сороці дано завдання до 20 жовтня запустити в дію всі ліфти, які перебувають на обслуговуванні цього підприємства.

Ремонт Швабської коштує 6,5 млн. грн.

У вівторок, 9 жовтня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида ознайомився   з ходом ремонтних робіт на вул. Швабській. Загальна вартість робіт на вул. Швабській складе 6,5 млн. грн. Майже чотири – витратять саме на ремонт дорожнього полотна. Уже сьогодні майже половина шляху, а це 342 метри, готова. Усього на Швабській відремонтують понад 700 м автошляху та пішохідну частину.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат