Новини » ДОЗВІЛЛЯ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-10-17') and ((cat_id = '9')or('0' >= '9')) and ((is_nonpublished <> '1')or(9 = '13')) order by id desc LIMIT 0, 20

В Ужгороді відбувся Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

На сцені обласного театру ляльок «Бавка» оголосили переможців конкурсної програми ІІ «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)».

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки
до Лицарського Ордену паленчарів.

Elf Bar 2200 — чем отличается эксклюзивная новинка

Одноразовые испарители китайского производителя Elf уже успели покорить многих вейперов по всему миру.

Студії людяного менеджменту

За розмаїтими стильовими лаштунками письменника Юрія Шипа провідна творча колізія авторської думки синтезовано виражена й видніє в катрені «Мамина молитва» в його новій книзі «Сімейні підказки від Гриця й Параски»:

Преимущества букмекерской конторы Париматч

Особенности функционала и сервиса сайта букмекера Parimatch На сто предлагает ставить БК, какие виды пари здесь есть. Как правильно прогнозировать, чтобы ставки принесли выигрыш

Степовик поріднився з Карпатами

Зачаровуватися красою Карпатського довкілля — самобутнього і неповторного, захоплюватися традиціями, звичаями верховинців і долинян — це одна справа. І зовсім інша — поріднитися з Карпатами, і свої працю, вміння, талант і знання присвятити цьому чудовому краю та його людям.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат