Новини » ДОЗВІЛЛЯ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2022-06-30') and ((cat_id = '9')or('0' >= '9')) and ((is_nonpublished <> '1')or(9 = '13')) order by id desc LIMIT 60, 20

Більше сонця – менше ризик зараження. Але у вихідні та понеділок сонця буде небагато

Погода в Україні у вихідні та на початку тижня сприятлива для поширення вірусу SARS-CoV-2: небагато сонця, підвищена вологість повітря, дощі.

Ужгородка Оксана Луцишина стала лауреаткою Шевченківської премії з літератури

У день народження Тараса Шевченка стали відомі переможці Національної Шевченківської премії 2021. За роман "Іван і Феба", уродженка Ужгорода, Оксана Луцишина стала лауреаткою премії з літератури.

Погода на масляний тиждень

Перед тим, як християни православного обряду увійдуть в тривалий Великий піст, вони святкують Масляну. Масляна триває тиждень, в цьому році з 8 по 14 березня, і закінчується Сиропусною (Прощеною) неділею. Є велика кількість обрядів і прикмет, пов'язаних з Масницею, найвідоміша прикмета про погоду - якщо на Масляну погода не радує своєю теплотою, а присутні морози и ллє дощ, то весна обов'язково порадує гарною погодою. Отже, спостерігаємо за погодою Масляного тижня.

Весняна стабільність у прогнозі погоди напередодні свят

Погода 6-7 березня демонструє приклад стабільності: від -1° до +4° майже на всій території України, декілька тепліше в південних і східних областях - до +6°, +7°. У суботу на південному сході України, на півночі та місцями на Заході країни можливий мокрий сніг, посилення швидкості вітру. В цілому погода у березні з невеликими приморозками вночі та невеликими плюсовими значеннями температури вдень властива для наших широт.

Онлайн покер як захоплення сучасних українців

З розвитком технологій збільшуються шанси для українців на онлайн-заробіток. Одним із найпопулярніших захоплень сучасних українців став онлайн-покер. Сьогодні це не тільки азартна гра, але і спортивна дисципліна.

Ужгородська співачка записала Щедрик разом зі співачкою з Ізраїлю (ВІДЕО)

Ужгородська співачка Валентина Михайловська записала відео колядки Щедрик разом зі співачкою з Ізраїлю Eve Forestleaf.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат