Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-07-28') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 1760, 20

Власники «автономок» платитимуть за газ, як підприємства?

Минулого тижня в газеті «Дзеркало тижня» вий-шло інтерв’ю глави Націона-льної комісії, що здійснює державне регулювання в галузі комунальних послуг, Валерія Саратова. Чиновник вважає, що той, хто свого часу знайшов гроші на встановлення автономного опалення — багатий і, відповідно, своїм «багатством» пови-нен ділитися з державою.

Ужгородці їздитимуть на маршрутках за 2.30 грн.

На сьогоднішньому засіданні скандальне рішення таки було прийнято. Воно викликало чимало суперечок серед членів виконкому, однак більшість проголосувала за. Про це пише сайт Мукачево.net.

Нечищений від снігу Ужгород цього тижня «тонув»

Якщо минулого тижня в Ужгороді випав, як завжди несподівано, сніг і в місті склалася «ситуація SOS», то нинішнього тижня в Ужгороді інша біда — цей сніг (так само несподівано для комунальників) розтанув, а оскільки його практично не чистили, то пересування в місті перетворилося на суцільне долання перешкод.

З 1 січня 2013 року діють нові терміни звітності   для фізичних   осіб-підприємців

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 р. внесено зміни до постанови правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 р. «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме встановлено нові терміни подання звітності до Пенсійного фонду.

Приватний сектор вул. Лермонтова   з вини КП «Уж-світло» опинився поза цивілізацією

Мешканці з вул. Лермонтова (приватний сектор поблизу стоматполіклініки) скаржаться, що проживаючи майже у центрі Ужгорода, відчувають себе відірваними від цивілізації.

Іноземці могли   почати працювати   з ужгородськими ТПВ ще в 2006 році!

Влада не натішиться з роботи австрійської фірми AVE, пишуть деякі регіональні ЗМІ. За інформацією першого заступника міського голови В. Семаля, наразі існує домовленість із AVE про те, що впродовж поточного року діятимуть старі тарифи на збирання та вивезення сміття, але вже йдеться про те, аби підняти плату за послуги AVE для юридичних осіб.

До Ужгорода повернувся Ф. Ліст

Елемент перил, на якому «сидить» композитор уже привезли до обласної філармонії.
Нагадаємо, пам’ятник відомому композитору Ференцу Лісту знову зник перед новорічними святами. Невдовзі з’ясувалося, що пам’ятник знайшли на березі річки. Сьогодні комунальники повернуть його на звичне місце.

Джерело: Мукачево.net

Ужгород — маленьке місто з великими калюжами (фотофакт)

Одна з великих ужгородських калюж розташована в районі базару «Білочка». Це рукотворне озеро вже не один рік перекриває городянам шлях від базару до проспекту Свободи після того, як пройдуть дощі.

Хто нестиме відповідальність за падіння дерева в Ужгороді? (ФОТО)

Сьогодні, близько 8.30, на проспекті Свободи, біля кафе НямНям дерево впало на три припарковані автівки.

Закарпатців інформують про зміни у реєстрації нерухомого майна

З початку року змінився порядок реєстрації нерухомого майна

Погорєлова просять не підвищувати тарифи на маршрутки

Голова Ужгородської міської організації партії «ВО «Батьківщина» Галина Козлова, надіслала офіційного листа меру Ужгорода Віктору Погорєлову, у якому йдеться про неприпустимість підвищення тарифів на пасажирські перевезення у місті.

Мерія просить ужгородців не залишати вночі автівки на узбіччях (ФОТО)

Міська влада враховуючи велику кількість автомобілів, яка використовується мешканцями на території міста в денний час, виконує основне прибирання вулиць і тротуарів від снігу вночі.

В Ужгороді травмуються пішоходи

Сьогодні зранку лунали скарги від обурених водіїв із наріканнями на неможливість пересування дорогами міста через суцільний на них льодовий покрив.

Влада збирається суворо проінспектувати цілодобові заклади міста  

Виконком Ужгородської міської ради на своєму засіданні в середу 9 січня торкнувся проблеми розритих ділянок, які лишаються після проведення ремонтних робіт. Залишені майстрами-аварійниками розриті траншеї можуть бути небезпечними для пересування пішоходів і проїзду транспорту. Було запропоновано функцію відновлення розритих ділянок закріпити за КШЕПом, хоча наразі існує чинний порядок видачі дозволів і відповідна процедура контролю. Головне, аби хоч щось змінилося на краще, бо досі зробити елементарне — зарити розрите — не поспішав ніхто.

За міські фінанси візьметься Харевич,   а Доктор за капбудівництво?

Кадрові ротації в міській владі розпочалися ще восени минулого року, коли заяви на звільнення подали перший заступник міського голови В. Трикур та секретар міської ради В. Щадей.

Коли нарешті в місті з’являться паркомати?

У бюджеті Ужгорода на поточний рік на платне паркування автомобілів закладено кошти в обсязі 136 800 грн. При цьому за самі паркувальні автомати минулого року з бюджету витрачено 269 тис. грн.

В Ужгороді сніг. Таксисти відмовляються виходити на нечищені маршрути  

У четвер 10 січня в місто нарешті прийшла зима. Снігом мело майже до полудня. Відтак ужгородські автодороги й пішохідні зони завалило снігом. Однак снігоочисна техніка на шляхах не з’явилася. Чи не тому навіть у центрі Ужгорода автомобілям було украй складно їхати, на деяких ділянках утворилися затори.

Прокуратура готує апеляцію по "Короні"

Прокуратурою готується апеляційна скарга на судове рішення про визнання приватизації «Корони» законною.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат