Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-07-30') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 140, 20

Ужгородський медфак, «Крок» і студенти-іноземці

Студенти-медики, які перевелися на медичний факультет УжНУ з вишів в інших містах, потрапили в непросте становище: на 5 курсі їх не допускають до іспиту «Крок» і вони змушені поновлюватися на навчанні з 3 курсу...

Агонія міської влади Ужгорода

Відбулася сесія Ужгородської міськради, яка стала не просто скандальною, а кримінально-скандальною. Депутати разом із мером пішли на кроки, які свідчать про агонію.

Куди діваються старі добротні кам'яні бордюри з вулиць Ужгорода

Злочин влади Ужгорода проти громади міста є очевидним.

Ужгород історичний: Будувати не можна зберегти

Напевно, для того, аби відчути вповні красу і шарм інтелігентності Ужгорода, варто тут мати коріння. Аби вберегти його дух, який живе на стареньких тихих вуличках та у величних, ділових спорудах Малого Галагова, годилося би бачити в них давнє прекрасне місто, а не набір із цегли, скла, штукатурки, дерев’яних дверей та вікон...

«Кірпічка»: Рекреація, комерція, історія та диво-парк

Він чимось нагадує Централ-парк посеред Нью-Йорка — парк «Перемоги», він же «Кірпічка». Колись, ще в радянські часи тут був цегельний завод, який брав глину одразу поруч. Згодом, коли завод перестав працювати, на місці кар’єра утворилося штучне озеро, а зелена зона довкола стала парком — єдиним зеленим острівцем посеред тотально забудованих мікрорайонів колись ділового центру міста. Найближчий звідси парк — тільки Боздоський.

В Ужгороді найстарішим деревам по 400 років

Найстарішим деревам Ужгорода 400 років. А у дендропарку Лаудона збереглося 7 сторічних насаджень.

Колектив пологового будинку поставив меру ультиматум

Скандал навколо пологового будинку в обласному центрі Закарпаття продовжує набирати обертів, медичний колектив готується до страйку.

В Ужгороді відкриють ще один «наскрізний» автобусний маршрут – понад 30 зупинок в одному напрямку

Відділ транспорту і комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» сформував маршрут №24.

Мер Ужгорода влаштував полювання за бруківкою

Це неможливо зупинити. Ремонти вулиць, на які з бюджету виділяються десятки мільйонів гривень, перетворюються у звичайний вандалізм.

З 1 серпня 2019 року проїзд у міських маршрутках становитиме 7 грн

На засіданні виконавчого комітету міськради Ужгорода сьогодні погодили встановлення тарифу на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 7 гривень.

Пристрасті по розритій Капушанській в Ужгороді. Ремонти от-от завершаться?

Вже третій рік триває ремонт дороги на вулиці Капушанській — одній з основних транспортних артерій міста — немає нормального руху.

Еко-активісти встановлять по місту спеціальні "Люльки Мамая" для паперових склянок

У рамках проєкту «Eco-Go» ужгородські еко-активісти встановлять по місту десять трубок для збору одноразових паперових горняток, інформує прес-служба Ужгородської міської ради. Першу еко-трубку встановили в Ужгородській міській раді.

На берегах Ужа продовжує буяти борщівник

Цей гігант, здається, ніяк не зменшує свої колонії, хоча з року в рік біологи та медики продовжують волати про небезпечність борщівника. Борщівник Сосновського стихійно розростається на прибережних зонах Ужгорода. Рослина може сягати 5-ти метрів. Її насіння розноситься вітром і може прорости в ґрунті навіть через 10 років.

Оберіть почесного громадянина міста

Ужгородців просять подавати кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ужгорода» та «Почесної відзнаки Ужгородської міськради»

Минулої суботи до Ужгорода привезли унікальні машини з Чехії, Словаччини та Польщі

80 автомобілів у рамках «Земплінського ралі автоветеранів» уперше перетнули українсько-словацький кордон і проїхали набережною Незалежності на площу Театральну, де вишикувалися на огляд ужгородців та поціновувачів ретро-автомобілів.

В Ужгороді вже традиційно бунтують студенти-медики

Щоразу перед складанням іспитів студенти медфаку УжНУ виходять на страйки.

В ході несанкціонованого будівництва в історичному ареалі Ужгорода виявлено невідомі підземні ходи

Земляні роботи на об'єкті культурної спадщини проводяться без належних дозволів та попередньої археологічної експертизи. У ході робіт було виявлено підвальне приміщення у формі склепіння.

Купол Горянської ротонди відправили на реставрацію

Минулого четверга на Горянській ротонді — історичній пам’ятці Х— початку ХІ століття — зняли купол, який простояв із 1991 року, для заміни бляхи, що поржавіла. Оскільки ротонда розташована геть на околиці Ужгорода, цю подію не зауважили, доки в мережу не потрапили фото та відео процесу: групка людей сфотографувалася на фоні вже знятого купола.

Суперечлива «парасолька»: Як нова оригінальна автобусна зупинка в Ужгороді викликала спір

Перша реакція — дуже креативно, оригінально, туристична родзинка, такого ніде немає. Насправді зупинка дійсно цікава. Але щодо «такої ніде немає», то це перебільшення, бо подібні зупинки є і за межами Закарпаття.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат