Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2022-06-30') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 60, 20

Визначено 8 проєктів-переможців конкурсу «Бюджету громадських ініціатив»

В Ужгороді визначили 8 проєктів-переможців конкурсу «Бюджету громадської ініціативи», на реалізацію яких у наступному році з міського бюджету заплановано 5 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-секретарка міської ради Алла Кохан.

Мера Ужгорода обрало менше 15 % ужгородських виборців

Нарешті закінчилися вибори мера Ужгорода. До фіналу ввійшли чинний мер Богдан Андріїв та представник від «Слуг народу» Віктор Щадей. Ужгородці вирішили проігнорувати другий тур виборів. Голосувати прийшло 27 % від усіх виборців, а за переможця проголосувало всього менше 13 тисяч із понад 95 тисяч виборців.

В Ужгороді замість туалету побудували кафе, до афери причетний головний архітектор міста

При центральному вході в парк Боздоський була недобудова, яка за паперами мала стати парковим туалетом, а поруч приміщення для велоструктури.

Підсумок голосування за кандидатів у мери Ужгорода

ТВК оприлюднила результати голосування за кандидатів у мери Ужгорода.

Ужгородські лікарні практично повністю заповнені хворими на COVID-19

У зв’язку з ростом кількості хворих на коронавірус міська рада та керівництво Ужгородської міської лікарні прийняли рішення про ущільнення ліжок у відділеннях і збільшила кількість ліжок, які приймають хворих на коронавірус зі 100 до 130. «У зв’язку з тим, що кількість хворих не спадає, а навпаки, зростає, то міська влада прийняла рішення про те, щоб гінекологічне відділення перевести у ЛОР-відділення, а ЛОР-відділення об’єднуємо з дитячою хірургією і ще відкриваємо 30 ліжок», — сказав Іван Курах.

Ремонти, як передвиборний підкуп: Класичні методи Богдана Андріїва

Ужгородці вже звикли, що 5 років у місті нічого не робилося, а якщо робилося — то погано, незважаючи на те, що на це виділялися кошти, які з’явилися в місті завдяки децентралізації.

Сесія перед виборами: Дерибан землі не вдався

У четвер, 15 жовтня, відбулося останнє засідання сесії нинішнього скликання міської ради. На цій «дерибанній» сесії депутати та міський голова планували вкрасти у громади і передати в приватні руки під забудову 5000 кв. метрів землі на вулиці Богомольця, яка, згідно з генеральним планом, призначена під будівництво дитячого садочка.

Прогулянка владною площею Ужгорода: куди зникають мільярди гривень з міського бюджету (відео)

Наприкінці 2019 року, чиновники Ужгородської міськради, яку очолює пан Андріїв, спробували покарати одного з підприємців за облаштування пандусу до його установи. Така позиція чиновників викликала зрозуміле обурення містян і пандус для маломобільних громадян залишився на місці і виконує свою функцію.

Замість садка — торговий центр. Андріїв за 5 років не збудував садок — хоч і обіцяв

25 вересня Богдан Андріїв презентував документацію на садочок, про який вперше заговорили ще 4 роки тому — в 2016 р., коли під нього виділили територію. Але за ці 4 роки міські служби навіть не змогли підготувати документацію, не кажучи вже про саме будівництво.

Журналісти проекту «1+1» «Гроші» перевірили, наскільки чесний мер Богдан Андріїв

Серіал про мерів українських міст, в якому журналісти показують, де збрехав, а де виконав свої обіцянки той чи інший чиновник, викликали такий скандал, що люди зі всієї країни просять відвідати їх міста, щоб показати всю правду про їх місцевих «князьків».

Площа Петефі: Ремонт завершиться нескоро...

Робітники трактором розкопують старі комунікації з-під покладеної плитки, тому що забило каналізацію сміттям, — пише Ужcity. Схоже така сама доля чекає всю пл. Петефі найближчим часом, адже за словами самих робітників, нормальної розробки карти комунікацій зроблено не було, і дощова вода не тільки стоїть у недороблених колодязях, але й просочується в будинки на площі.

Нова дорожня розмітка в Ужгороді: 13 мільйонів гривень замість 1,3 мільйона

26 серпня міськрада уклала договір із переможцем тендеру «Нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на вулицях м. Ужгорода», де було передбачено гарантійний строк виконаних робіт на 5 років.

В Ужгороді відправили на на карантин Класичну гімназію

До 28 вересня, на два тижні, в Ужгороді   призупиняється навчання в Класичній гімназії. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді горіла автозупинка "Пролісок".

7 вересня о 12:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання будівлі зупинки громадського транспорту, що не експлуатується, на вул. Грушевського.

Перетворення «Білочки»: замість базару – торговий центр із фермерськими рядами (Фото)

Ще з 2018 року доля ринку «Білочка» в Ужгороді в епіцентрі розмов   з варіаціями. Одні пліткували, що територію ринку власник продав відомому в місті забудовнику, який планує звести там багатоповерхівки. Інші казали, що замість ринку буде торговий центр із модними магазинами, а орендарі місць на базарі розповідали, що їм пообіцяли повернути можливість торгувати вже у новій будівлі, яка виконуватиме функції критого ринку.

Йде до зриву

Ми розповідали про те, що вибори до місцевих органів влади, які заплановано провести 25 жовтня, можуть за певних обставин не відбутися. Як відомо, у 54 країнах світу вибори переносили на інші терміни, мотивуючи це тим, що є небезпека поширення коронавірусу. Наша влада тримала інтригу тривалий час щодо формату виборів, а тепер тримає інтригу і щодо їх проведення.

Родинний бізнес Андріївих: Хто контролює автовокзали Закарпаття

Як відомо, автовокзали на Закарпатті виглядають так само, як вони виглядали в період краху соціалізму в СРСР. Реконструкцій очікувати не варто. Так само, як і новацій у зручностях обслуговування пасажирів. А пригадайте, що робиться на більшості автостанцій на Закарпатті після найменшого дощу — пройти до автобусів просто неможливо. Таке враження, що власники автостанцій просто викачують кошти з цього бізнесу, не вкладаючи майже нічого в їх реконструкцію.

Мер Ужгорода у протистоянні з підприємцем став на бік власної родини

Як ми повідомляли, НАЗК направило до суду подання на голову Закарпатської ОДА Олексія Петрова та мера Ужгорода Богдана Андріїва позови щодо порушення ними антикорупційного законодавства.

Столітній ужгородський орган відновлять зусиллями родини Панових

Мова йде про один з найстарших органів в Україні, побудований у 1912 році   мануфактурою Angster з міста Пейч в Угорщині, заснованої в Ангстер Йожефом.

Ужгородці підписують петицію на захист Радванського кар’єру від забудови

Це здавна і поколіннями улюблене місце відпочинку ужгородців опинилось тепер під загрозою зникнення. Кар’єр хочуть забудувати, які і чимало інших зелених та історичних локацій міста.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат