Газета » Випуск № 34 (1167). 2020.08.22  

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2020-09-24') and ((cat_id = '0')or('0' >= '0')) and (in_newspaper = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(0 = '13')) order by id desc LIMIT 2740, 20

Закарпатські виші з ліцензіями впоралися

Хоча вступна кампанія 2012 виявилася далеко не безпроблемною.

У Берегівській міськраді вимагали 600 доларів хабара

З заявою в міліцію звернувся мешканець Берегова, який повідомив про те, що працівник одного з відділів Берегівської міської ради вимагає від його знайомих, мешканців Мукачева, хабар за сприяння в поселенні в місцевий гуртожиток і отримання в подальшому прописки в місті.

Товстопузі ведмеді красувалися на шевронах обласних правоохоронців

Закарпатські правоохоронці ходили зі зображенням на шевронах товстопузих ведмедів або, як нарекли цю істоту в Інтернеті, «вагітною мавпою» замість символу краю — грізного традиційного ведмедя, зображеного на гербі області.

Що потрібно знати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, щоб пройти реєстрацію   та актуалізацію в Оща

З першого вересня в Ощадбанку розпочинається   реєстрація тих вкладників, дані про яких не були внесені до Реєстру вкладників заощаджень громадян, а також актуалізація тих вкладників, дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі.

Закарпатський експрес знову вирушає в дорогу

7 до 9 вересня частиною Закарпаття, де збереглася європейська колія, яка дещо вужча за ту, що використовується нині на теренах України, пройде традиційний потяг «Експрес Закарпаття».

На Мукачівщині фестивалили   з віниками

У с. Чомонин Мукачівського району пройшов ІІІ фестиваль сорго. Учасники прес-туру, який організував Ужгородський прес-клуб, мали змогу дізнатися про традиційний промисел мешканців села — плетіння віників. Саме йому був присвячений фестиваль.

Діти-біженці вивчають українську мову через пісню

Як допомагають адаптуватися дітям, що потрапили до Пункту тимчасового розміщення біженців, днями розповідали на черговому засіданні в Ужгородському прес-клубі.

Виноградів на 750 років отримав фонтан

28 серпня Виноградову виповнилося 750 років. З нагоди свята мешканцям міста подарували фонтан.

Голодні патріоти

Що маємо від незалежності України?

За Балог взялася Генпрокуратура

Ряд Інтернет-видань повідомляють про те, що Генеральна прокуратура почала тотальну перевірку фірм, причетних до клану Балог. Більше того, вже проведено виймання фінансових документів і на черзі на перевірку партнери фірм Балог.

Не кожен витримає у «швидкій»

У соціальних мережах часто натрапляєш на фразу, мовляв, тільки в Україні доставка піци доїжджає скоріше, ніж «швидка». Утім, таке висловлювання може бути небезпідставним, адже люди таки часто нарікають на те, що на медиків довго доводиться чекати.

Гаряча лінія

На «гарячу лінію» знову звернулися мешканці з вул. Заньковецької, 4.

Відповідь анонімові. Мешканці стверджують: їх оббрехали в ЗМІ  

Днями до редакції надійшов лист від мешканців вул. Станційної, 36 (підписи в редакції), де вони висловили своє ставлення до публікації в одній зі закарпатських новинок «Мешканці Ужгородського будинку на вулиці Станційній не можуть поділити горище».

Ситуацію з антисанітарією на Кармелюка, 12А розглянуть СЕС і прокуратура

Про ситуацію з антисанітарією, що склалася неподалік центру Ужгорода на вул. Кармелюка, 12А, ми розповідали не раз.

Фотофакт

Такі ось берізки ЖРЕР № 1 вирощує на вул. Жемайте...

Мешканці мікрорайону Боздош просять начальника Ужгородського МУ УМВС п. Гебеша захистити   їхнє право

Нещодавно головним міліціо-нером Ужгорода призначено під-полковника міліції Олександра Гебеша. Чимало ужгородців сприйняли це новопризначення з надією на те, що ситуація з право-порядком у місті покращиться.

Ця літня кусюча напасть...

«О літо красноє, любив би я тебе, якби не спека, комарі та мухи...» — писав про літню пору російський поет Олександр Пушкін, підкреслюючи переваги його улюбленої осені тим, що в «золотої пори» немає ні комарів, ані мух...
І дійсно, літо — золота пора, якби не періодична дика спека, мухи й комарі, мушка, кліщі, оси, укуси яких можуть добряче попсувати вам настрій, а то й здоров’я.

Ожиріння: міфи та реальність

Щороку в світі від ожиріння помирають 2,6 мільйона людей.

Хлопця з психічними вадами, який пропав у Великому Березному, знайшли на Львівщині

До чергової частини Перечинського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що неповнолітній мешканець смт Великий Березний пішов напередодні з дому і вже добу місце знаходження його не відоме.

Тячівський чиновник відповість   за хабар

Прокуратура Закарпатської області завершила розслідування кримінальної справи про обвинувачення службової особи в одержанні хабара, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат