Новини » НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Закарпатська газета "Відомості Міліції" відсвяткувала 17-річчя
Чи потрібно озиратися назад, у минуле? Мабуть, потрібно, але лишень для того, аби проаналізувати прожиті роки, зробити правильні висновки, визначити причини, через які виникали невдачі.
Водії, є надія: Президент заявив про початок тотального будівництва доріг
Відновлення і будівництво регіональних автомобільних доріг – одне з головних завдань для влади на 2014 рік.
ІМ’Я ПЕРШОГО ДИРЕКТОРА - ХУСТСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ-ІНТЕРНАТУ
Сравді зацікавлена розмова на тему «Про присвоєння Хустській гімназії-інтернату імені першого директора Хустської середньої школи-інтернату Магули І.М.» відбулася на засіданні за «круглим столом» у Хустській міській раді наприкінці травня цього року.
Чистота довкілля залежить від кожного з нас
5 червня відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Навколишнє середовище у широкому розумінні - це все, що оточує людину протягом усього життя. Якщо до знайомого всім виразу ″навколишнє середовище″ додається слово природне, одразу ж стає зрозуміло, що мова йде про атмосферне повітря, воду та грунт, з якими людина стикається від народження до самої смерті.
Угорець побудував дерев'яний автомобіль
Житель Угорщини Іштван Пушкаш зібрав автомобіль з дерева. Робота зайняла у нього чотири місяці, пише The Telegraph.
Поблизу Ужгорода відбудеться Міжнародна конференція з міжетнічної та міжконфесійної толерантності
28-29 травня 2013 року в м. Ужгород за ініціативи відділу національностей та релігій Закарпатської облдержадміністрації відбудеться міжнародна конференція на тему: „Міжетнічна та міжконфесійна толерантність як чинник консолідації українського суспільства: досвід Закарпаття”.
Відлуння в людській пам’яті
На під’їзді до Торунського перевалу Закарпатської області, неподалік від автомагістралі Долина-Хуст, ще на території ДП « Вигодське лісове господарство», розміщене поховання загиблих вояків у Першій світовій війні 1914-1918 р.р.
Весна вже 100-й раз..
Кажуть, у 20 років ти насправді щасливий; безтурботний , легковажний з повними кишенями амбіцій. Вже на екваторі життя починаєш розуміти, що за плечима 50 років і горя, і радості; шкрябають в голові думки, а що буде далі, і чи згадає хтось, коли Бог відсудить час ? Та маловідомо, що таїться в очах старенької бабусі, яка через якихось 2-3 дні зустріне ранок вже всоте?
Навіщо закарпатські батьки працюють закордоном?
Щоб на рідній закараптській землі їхня дитина претендувала, якщо не на гарне, то бодай на краще, ніж у них, життя.
ДАІшники — керівникові МВС Захарченку: "Нас перетворили на рабів і учасників грабіжницького ОЗУ"
(мовою оригіналу) "Господин Министр, вы знаете, что украинские граждане все сильнее ненавидят нашу милицию? Мы, как разбойники, вынуждены каждый день выходить на дороги и грабить, грабить и грабить. Мы выходим на работу в 7 часов утра, домой попадаем после часа ночи....".
Закарпатська Колочава відзначить своє 550-річчя
Святкування 550-ї річниці від першої письмової згадки про Колочаву, що на Міжгірщині, відбудеться у вівторок, 7 травня
Араб "купив" закарпатку за 17 тисяч доларів і тепер силоміць утримує в Лівані
По допомогу до закарпатських правоохоронців звернулася жителька села Розівка. Вона розповіла, що її 27-річна дочка, яка в листопаді минулого року поїхала на заробітки до Саудівської Аравії, зв'язалася з нею через соціальну мережу та розповіла свою історію.
Ужгородець готує сценарії для "95 кварталу"
П’ятнадцять років тому він був милим і добрим хлопчиком, у якого було закохано півкласу дівчат. Сьогодні він — успішний сценарист, один із небагатьох, який пише і творить у рамках одного з найуспішніших проектів країни — у «Кварталі95». Його звуть Юрій Костюк. Він народився і закінчив школу в Ужгороді. А далі доля закинула його в Київ.
Шкідливий пластик треба прибирати, а також переходити на екологічне виробництво
Ми так звикли до полімерної тари у вигляді ПЕТ-пляшок, різних плівок, пакетів, флаконів, що навіть і не замислюємося, яка ж її доля вже після використання. У минулі часи кожну використану полімерну пляшку хазяйки мили і використовували ще багато разів. І це при тому, що така тара була розрахована на одноразове використання. Навіть одноразовий посуд, яким ми почали користуватися пізніше, ми використовували кілька разів. В народі так його називають і досі – одноразовий посуд багаторазового використання.
Кілька аргументів для борців з націоналізмом
У книзі “Націоналізм” найвідоміший сучасний дослідник націоналізму Ентоні Сміт пише: “Націоналізм — це ідеологія, яка ставить у центрі своїх інтересів націю і прагне сприяти її розквіту. Є три завдання націоналізму: національна автономія, національне об’єднання й національна ідентичність. На думку націоналістів, нація не спроможна вижити без достатнього прояву всіх трьох завдань.”
Як обрати Інтернет і не пошкодувати про свій вибір?
Інтернет потрібен усім. Підлітковий період вимагає лайків, юність – рефератів, зрілість – пошуків старих знайомих. І як тут, до речі, не згадати про безцінну (в буквальному сенсі) можливість неконтрольовано порушувати чужі авторські права.
На Міжгірщині є свій "Бермудський трикутник"
Міжгірщина недарма має дуже влучну назву – вся навколишня місцевість у синьогорах. Завдяки своєму мальовничому і високогірному ландшафту вона по праву здобула визнання туристичної Мекки.
Закарпатські банки кажуть, що зацікавлені випускниками УжНУ
Кафедра фінансів і банківської справи Інституту економіки та міжнародних відносин провела науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні аспекти проблематики функціонування банківських та парабанківських установ Закарпаття».
Екс-губернатор Закарпаття вступився за "кинутого" Балогою скульптора
Народний депутат Геннадій Москаль просить українських меценатів та міністерство культури терміново втрутитися в ситуацію, що склалася з відомим скульптором, «королем мармуру» Миколою Шматьком.
Пішов із життя герой України ужгородець Сергій Фесенко
Вічна пам’ять герою ЧАЕС полковнику міліції у відставці та чудовому батькові Сергію Фесенку від сина Дмитра, рідних та близьких!