Придбання квартири у новобудові у розстрочку в ІрпеніСьогодні купити квартиру в новобудові мріє майже кожна людина, але, на жаль, дозволити собі подібне житло безпосередньо в столиці по кишені далеко не всім. Але засмучуватись зарано – вихід є! Ми пропонуємо вам купити новобудови у розстрочку Ірпінь від забудовника! Цей варіант поєднує в собі всі переваги житла у столиці, але збереже ваш бюджет та подарує можливість проживати в гарній, екологічно чистій місцевості. Ірпінь вже давно став цікавим об'єктом для забудовників завдяки своєму розташуванню та навколишній природі. В 15 хвилинах від Києва розташовані доступні, комфортабельні квартири – що може бути більш привабливим для покупців? Ірпінь – повноцінне місто зі своїми магазинами, інфраструктурою та зеленими парками. Саме тому новобудови в Ірпені с кожним днем набирають популярність серед покупців. Максимум комфорту по привабливій ціні!

Квартира в розстрочку в Ірпені

Якщо по будь-якій причині ви не маєте можливості одразу внести всю суму за покупну нерухомості, то ми пропонуємо придбати її в розстрочку. Це дуже зручний варіант, адже ви будете мати власне житло, у вас не буде необхідності платити за оренду квартири, але при цьому вам не треба буде шукати величезну купу грошей, для того щоб сплатити всю суму цілком. Ми піклуємося про наших клієнтів та добре розуміємо, що не всі мають можливість прямо тут и зараз викласти немалі гроші. Бо нерухомість просто не може буду дешевою.

Так як ми налаштовані на приємне співробітництво та душе дорожимо своєю репутацією, головне в нашій роботі – це прозорість, чесність, сумлінність та вигідні умови насамперед для покупців. Найкраща реклама – це задоволені клієнти. Багато людей побоюються зв'язуватися із розстрочкою та забудовниками, через те що багато хто з них використовує схеми, які не допомагають людині наблизитися до мрії про власну затишну домівку, а навпаки залишають покупців без нічого. Окрім того, великі переплати, скачки курсів на валютному ринку та скриті платежі так само на слуху. Але наша компанія «AiD Group» перевірена часом і не боїться ніяких експертних перевірок. Квартира в розстрочку з нашою допомогою – це все зовсім не страшно і не загрожує вам ніякими додатковими витратами!

Допомога в покупці квартири в Ірпені

Якщо ідея купити квартиру в Ірпені від забудовника по доступній ціні вам прийшлась до вподоби, швидше зателефонуйте нам! Ми допоможемо вам купити квартиру у розстрочку в Ірпіні з урахуванням ваших вимог, побажань та можливостей, незалежно від того, житло в з первинного чи вторинного ринку вас цікавить.

Квартири в Ірпені – ключ в нове життя.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат