Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-06-12') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 260, 20

Грандіозний дерибан від мерії. Прокуратура починає реагувати

Мерія затіяла відразу кілька крупних афер, про частину з них ужгородці вже чули. В картині з’явилися нові об’єкти.

Буревій в Ужгороді: Зламаний паркан та вибиті вікна

Раптовий буревій у середу наробив чималої шкоди. В міськраді зробили перелік, де виникли проблеми через вітер.

Ужгородський підприємець за власні кошти відреставрував історичний пожежний гідрант

Про зроблену роботу розповів закарпатський журналіст Віталій Глагола. Мова йде про старі чехословацькі гідранти, яких у місті залишилося близько 80 із майже півтисячі, встановлених ще за Чехословацької Республіки у 1930 році майстром, інженером Ярославом Матічком. Сьогодні більшість із них на 2/3 вже в асфальті та землі (усе через підняття рівня дороги), та й випробування часом пройшли не всі.

Зловживання на 8.5 мільйонів гривень – Богдан Андріїв нищить майно ужгородців під чергову забудову

11 жовтня 2018 року сесія міської ради прийняла рішення № 1273 про демонтаж шести будівель адресою м. Ужгород, вул. Руська, 13.

На Набережній незалежності вже почав розсипатися бетон

Бетон навколо люків на набці вже розсипається. Спроба громадськості вказати представнику міськради на цю проблему завершилась "бикуванням" останнього, - пишуть у групі SaveUzhhorod.

В Ужгороді біля «п"яного» базару з"явилася нова «тимчасова будівля»

З середини липня поблизу «п’яного» базару тихенько й непомітно почала рости будівля. Що воно мало бути — не знав ніхто, навіть самі будівельники, коли працювали на цій ділянці.

Парк "Підзамковий" в Ужгороді хочуть передати в приватні руки

Про це вчора, після чергової сесії міської ради, на своїй сторінці в соцмережі написав депутат Віктор Щадей. Відтепер одному з найдавніших парків міста загрожує знищення та забудова.

В Ужгороді обирають назву чотирьом новим вулицям, ще одну хочуть перейменувати

У міськраді пройдуть громадські слухання з обговорення пропозицій із найменування (перейменування) вулиць та скверу.

Збільшення паркування автомобілів   шляхом побудови багаторівневих паркингів в Ужгороді

Кількість автомобілів в Україні, щорічно й невпинно росте, а загальна кількість автотранспорту, станом на 2018 рік складає більше 9,2 млн. одиниць, з яких не менше 6,9 млн. - легковики. Ще на початок 2016 року середня кількість автомобілів на 1000 жителів в Україні - перевищила позначку в 200 одиниць. Натомість, за підсумками продажів 2017 року на 1000 осіб в Україні припадає тільки 2 нових автомобіля.

Ужгород втрачає обличчя через несмак та жагу до пафосу

Нинішньому керівництву Ужгорода впали непомірні бюджети. Попередні мери можуть лише заздрити тим коштам, якими наразі володіє місто. А коли є кошти, то є спокуса дерибану. Не кожен порядний бізнесмен може заробити стільки грошей, скільки можуть заробити деякі чиновники, перекачуючи народні гроші до приватних засік.

Площа Петефі й сітілайти. Перемога за ужгородцями

Майже непомітно на площі Петефі протягом кількох тижнів замість дерев з’явився ряд рекламних сітілайтів. У соцмережі знялося обурення, і міська рада не забарилася з відповіддю. Богдан Андріїв розпорядився, аби правоохоронні органи з’ясували ситуацію з самовільно розміщеними сітілайтами на площі.

На відеоспостереження в Ужгороді виділять 10 млн. грн.

Сьогодні відбулася сесія Ужгородської міськради.

Площа Петефі: Сіті-лайти встановлені незаконно

Майже непомітно на площі Петефі замість дерев з'явився ряд рекламних сіті-лайтів. В соцмережі піднявся шум обурення і міська рада не забарилася з відповіддю:

Ремонт набережної Незалежності. Почали

В Ужгородській міськраді відбулася прес-конференція щодо ремонту набережної Незалежності. Мер Ужгорода Богдан Андріїв повідомив, що влада готова врахувати всі зауваження активістів.

"Міська влада знову бикує і випробовує терпіння, порушуючи всі обіцянки"

Попри те, що вже нашою групою налагоджені контакти для консультацій з фахівцями з Дармштадту, з Міністерства культури Словаччини, з чеськими експертами, що мають досвід підготовки об'єктів ЮНЕСКО — міська рада попри всі обіцянки вирішила знову вибрати самостійно мощення для пішохідної зони, ліхтарі, лавиці та урни, - повідомляється у групі Save Uzhhorod.

Мережу громадських вбиралень можут побудувати в Ужгороді

На сайті міськради ще протягом 11 днів можна буде підписати петицію про спорудження мережі громадських вбиралень в Ужгороді. При 114-тисячному населенні місто станом на вересень 2018 року має всього 4-5 вбиралень, і то - приватних

Ужгородський водоканал піднімає ціни на воду та водовідведення

З 1 жовтня послуги КП «Водоканал м. Ужгорода» вводить нові тарифи.

Вулицю Шумну в Ужгороді вже асфальтують

Вулицю Шумну, ождну з центральних транспортних артерій Ужгорода, почали ремонтувати ще на початку липня цього року. На реалізайцію ремонту з місцевого бюджету виділили 19, 6 мільйонів гривень.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат