Новини » НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-05-17') and ((cat_id = '13')or('0' >= '13')) and ((is_nonpublished <> '1')or(13 = '13')) order by id desc LIMIT 4320, 20

Китай обігнав США і став найбільшою торговою державою у світі

(мовою оригіналу) На данный момент Китай является крупнейшим экспортером, крупнейшим потребителем энергоносителей в мире, располагает самым большим рынком новых автомобилей и самыми значительными золотовалютными резервами.

Ровесниці динозаврів - дунайській білузі загрожує зникнення

Цей унікальний вид древніх риб з успіхом міг би стати гордістю і візитною карткою Дунаю, якщо б не безжалісне знищення дунайських осетрових, популяція яких катастрофічно зменшується.

Майбутнє великого Дніпра — турбота трьох країн

В кінці року в офісі Міжнародної Комісії з захисту Дунаю у Відні відбулася зустріч представників Мінприроди Республіки Білорусь та України з експертами МКЗД з метою вивчення досвіду роботи Комісії, обговорення перспектив розвитку міжнародного співробітництва у басейні ріки Дніпро та створення Дніпровської Комісії по аналогу МКЗД.

Що таке Православ'я? - думка політолога

Не задумуючись, більшість із нас впевнені,   що Православ’я – одна із течій християнства. Однак не все так однозначно, як здається на перший погляд.

«Древня Греція» – доказ високорозвиненої слов'янської культури?

Сьогоднішня карта світу – віртуальна. На ній правильно вказаний рельєф, обриси берегових ліній. Однак, сучасні назви й розташування багатьох країн не мають ніякого відношення до історично побудованої реальності.

У кожному населеному пункті — своя локальна комунальна мафія

Гості «Вашої Свободи»: Тетяна Монтян, юрист, голова громадської організації «Ефективний власник»; Олексій Кучеренко, колишній міністр із питань житлово-комунального господарства.

Роботодавці шукають симпатичних працівників

Роботодавці охоче беруть на роботу працівників без досвіду, якщо ті мають приємну зовнішність. Вродливі та охайні співробітники найбільш затребувані у сфері продажів та адмінперсоналу, кажуть у Міжнародному кадровому порталі HeadHunter. Портал проводив дослідження на основі своєї бази даних вакансій.

Добровільний політ у вічність чи вбивство на замовлення?

16 листопада минулого року після 19-ї години на пр. Свободи в Ужгороді біля 16-поверхівки було виявлено тіло молодого хлопця без ознак життя. Особу загиблого відразу встановили, оскільки в його в кишені знайшли паспорт. Це був 23-річний Олексій Різак, син колишнього голови Закарпатської ОДА

Поради автомобілістам: як доглядати за машиною взимку

Часті перепади температури та зимові умови негативно впливають на кожен автомобіль. Менш еластичними стають гумові та пластикові деталі, кузов із пошкодженою фарбою через сіль на міських дорогах швидше піддається корозії.

Закарпатська мольфарка: «2013-й буде важким, але без дефолту»

Вона дає відповіді на ті питання, які знайти, здається, нереально. Магдалена Мочіовскі – закарпатська мольфарка, яка кілька років мешкає у Львові.

Закарпатці побували в Європі у творчому турне

З 18 по 26 грудня 2012 року Ужгородські дитячі творчі колективи побували в Чехії з культурними програмами «В Прагу до Святого Миколая» та «Європейське Різдво у Празі».

"Юра Єнакієвський" повернувся на митницю

(Мовою оригіналу) Как писала "Экономическая правда", прямо сейчас должна начаться борьба за контроль над Таможней. Так и случилось.

Дитяча сором’язливість перетворюється на комплекси у дорослому житті

"Моя дитина стала сором'язливою, відколи пішла у дитячий садок. Одного дня забрала сина раніше. Взяла до себе на роботу, а він чомусь не попросився до туалету і навалив у штани. Потім стало ще складніше, коли запах рознісся по кабінету. Хлопчик вперся, забився в куток і не дозволяв до себе торкнутися. Колеги допомогли переконати дитину вийти до туалету", — розповідає вінничанка 28-річна Олена Мельник.

Танці та мандрівки приносять більше щастя, ніж матеріальні покупки - вчені

Враження від танцювальних курсів, мандрівок чи концертів дають більше щастя, ніж матеріальні покупки.

Вчені вважають відразу дуже корисним почуттям

Почуття відрази захищає людину від невидимої небезпеки, наприклад, від отруйних речовин чи збудників хвороб.

В УжНУ провели тиждень українського кіно

З 19 по 21 листопада в УжНУ провели тиждень українського кіно. Шедеври української літератури, твори за якими були відзняти стрічки кінофільмів студенти дивилися на великому екрані. Організатор переглядів – Віталій Іванович Завадяк.

Віднині краще постійно ходити з паспортом

У вівторок набув чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс України. Навколо цього закону ходить багато чуток і домислів. Експерти стверджують, що відтепер СІЗО спорожніють, бо багато засуджених уже зможуть відбувати покарання не за гратами, а під домашнім арештом.

Британський мандрівник написав книгу про Закарпаття і передав примірник Принцу Чарльзу

«Перше, що спадає на думку іноземцям при слові Кембридж – образ академіків та науковців, при слові Україна – Чорнобиль та Шевченко, однак на те вони і стереотипи, щоб їх руйнувати протягом життя», – розповідає британський мандрівник Александер Стемп.

Кореспондент: Як Закарпаття відмовилося від централізованого опалення

(Мовою оригіналу) В отказавшемся от централизованного отопления Закарпатье даже квартиры в многоэтажных домах отапливаются только индивидуально.

Секрети довголіття: щасливий шлюб, добрі друзі, вірний пес

Чи щасливі ви у шлюбі, чи маєте багато друзів та чи гасає вашою оселею кумедний цуцик – виявляється, саме це потрібно людині, щоби прожити довге життя.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат