Газета
Нова ужгородська бруківка — з річним гарантійним терміном?
Ми вже писали про те, як ужгородська влада замінює кам’яні бруківку й бордюри цементними, які вже у процесі викладання розвалюються, тому що сумнівної технічної якості. Поки що немає відповіді на запитання активістів, як саме проводився тендер на реконструкцію вуличного покриття та хто його виграв.
Most City Fest: новий формат Дня Ужгорода
У ці вихідні, 24—25 вересня з 10.00 до 23.00 на трьох локаціях — площах Петефі, Фенцика, Театральній — проходитиме День Ужгорода Most City Fest. Цього тижня у головній локації свята — площі Фенцика, пройшла прес-конференція організаторів.
Ужгородці подали 72 проекти для участі у громадському бюджеті
Завершився перший етап реалізації нового механізму залучення громади до розпорядження бюджетними коштами та визначення пріоритетів розвитку Ужгорода — запровадження громадського бюджету.
«Антипліткін»: святкування «Унгвар-стайл» в Ужгороді
24 вересня у дворику музею Бокшая в рамках Дня Ужгорода пройде «Унгвар-стайл» — це буде одна з локацій святкування.
Хто ж не виконує законодавство при створенні об’єднаних громад на Закарпатті?
Тиждень, що минає, ознаменувався бурхливими протестними акціями сотень мешканців сіл Свалявщини і Хустщини поблизу і в будівлі облдержадміністрації. Переважна більшість із них протестували через тривале і, на їх переконання, неправомірне та суб’єктивне затягування чиновниками ОДА надання висновку про відповідність Конституції і законам України рішень сільських рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
Поки є ліс — у Закарпатті буде життя
У третю неділю вересня відзначається День працівників лісу. Цьогоріч це професійне свято припадає на 18 вересня. Цього дня варто привітати людей, які своєю благородною працею примножують наші лісові багатства і сприяють їх раціональному використанню.
Про геолога Романа Удуда та країну Нікарагуа
Історії про нікарагуанське відрядження берегівчанина Романа Удуда тридцять років тому.
Капушанську ремонтують: замість каменю — цемент, який уже розсипається
Ми вже писали про те, що за розпорядженням мера в Ужгороді кам’яну бруківку поміняли на екологічно шкідливу, як запевняють екологи. Таким чином заплановано «реконструювати» 11100 кв. м вул. Капушанської, як похвалився міський голова — від обласної лікарні до пл. Петефі.
Телеканал «Інтер»: «Горіла шина, палала», або Кому це вигідно
Засоби масової інформації мали би бути «священною коровою» в будь-якій цивілізованій державі, а журналісти — недоторканними та надійно захищеними, як і належить представникам «четвертої влади».
Євген Забарило про новий Ужгород із креативною індустрією
Євген Забарило розфарбовує Ужгород у яскравіші барви, він відкриває наше місто з іншого боку й розкриває той потенціал, який донедавна ми не надто помічали. Він з однодумцями оживляє ті місця, які для містян рутинні, він знає, як перетворити щось маленьке у грандіозне, він вражає свіжістю поглядів та ідей. Він знає, як через креатив змінити місто і змінити нас. Чоловік вважає, що майбутнє Ужгорода за креативною індустрією й тими людьми, які її формують.
Правила стилю: Роксолана Новак
У рубриці «Правила стилю» історія Роксолани Новак, відомої й успішної дизайнерки одягу, дружини і мами. Вона має дві вищі освіти — економічну і дизайнерську, власниця дизайн-студії «Roksolana Novak» та однойменного весільного салону, а також хутрового салону «НОРКА». Обом брендам уже близько 8 років. Роксолана загалом створила понад 20 колекцій весільних та вечірніх суконь, серед них 5 haute couture. Для душі дівчина займається дизайном інтер’єру, навчається ландшафтному дизайну, відвідує майстер-класи з візажу від справжніх професіоналів.
Уп"ятницю в Ужгороді відзначатимуть День фізичної культури та спорту
Сьогодні у прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася прес-конференція за участі начальника управління молоді та спорту Віталія Ерфана, який детально розповів про особливості підготовки до урочистостей відзначення Дня фізичної культури та спорту, що відбудеться 9 вересня на площі Народній.
Чи відмінять студентам стипендії?
Сьогодні, після двох років інфляції та бюджетної кризи, студентам живеться не так добре. У вишах III—IV ступенів стипендія становить 825 гривень. Це тільки на 13 % вище, ніж у 2012 році, хоча ціни тим часом виросли на 90 %. Як і на моєму першому курсі, стипендії не вистачає навіть на їжу.
Як ужгородським батькам уникнути шкільних «поборів»
Чи можна батькам учнів якось уникнути поборів у школах Ужгорода?
Віктор Петров: Справжній лікар має бути успішним і незалежним
Я став інфекціоністом, тому що гадаю, що людство загине не від якогось катаклізму, а нас знищить маленький вірус, який не піддаватиметься лікуванню. Віруси й бактерії сильніші за нас, бо їх більше», — розповідає лікар Віктор Петров.
Яка ціна ігнорування центральною владою Закарпаття
Закарпаття недоотримує сотні мільйонів через ігнорування центральною владою.
Влада Ужгорода міняє кам’яну бруківку на екологічно шкідливу
Мер Ужгорода Богдан Андріїв похвалився тим, що проконтролював, як на вулиці Капушанській міняють тротуарну бруківку. Каже, що від обласної лікарні до площі Петефі буде покладено 1100 квадратних метрів нової бруківки. Щось подібне робиться і в інших місцях Ужгорода.
Депутати залишили терасу на вул. Корзо і продали парк-рокарій
У передостанній день літа ужгородські депутати провели сесію, де розглянули чимало «гучних» питань, зокрема щодо приватизації комунального майна й долі скандальної тераси, встановленої на вул. Корзо в історичному середмісті.
В Ужгороді покажуть історію, розказану дітьми для дорослих
Відомий режисер з Харкова Юлія Білінська привезла до Ужгорода виставу-лабораторію, зроблену за творами Чарльза Діккенса, яка не має національності й об’єднує всіх.
Власник ресторану, де масово потруїлися люди, готовий надати їм матеріальне відшкодування
У понеділок 29 серпня власник готельно-ресторанного комплексу «Прага» Юрій Бережник дав офіційну прес-конференцію, де навів свої аргументи щодо масового зараження в його ресторані сальмонельозом.