Новини онлайн

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2019-02-17') and ((cat_id = '0')or('0' >= '0')) and (in_news = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(0 = '13')) order by id desc LIMIT 20120, 20

Доброго ранку, любі читачі!

Сьогодні понеділок, 29 жовтня. Розпочинайте тиждень активно і не лякайтеся раптових справ, які зустрінуть вас у перший день тижня. Філіжанка улюбленої кави допоможе якомога швидше сконцентруватися і забезпечить приємне прокидання. Солодкого й ароматного вам ранку і загалом успішного понеділка!

У Перечині на відео зафіксували, як давали вказівки "ставити галочки за Ланя"

У смт Перечин (дільниця № 210370), спостерігач від партії «ВО «Батьківщина» Єгор Микитюк зафіксував на відеокамеру, як представник Партії регіонів на вході до приміщення для голосування   давав вказівки виборцям, де і як ставити «галочки» за Партію регіонів та Михайла Ланьо. Про це кореспонденту Бюро «Аналітик-Контент» повідомили в обласному штабі політичного об’єднання «Батьківщина».

В Ужгороді "регіоналів" звинувачують у підкупі виборців

На черговій прес-конференції в Ужгородському прес-клубі у день виборів перед журналістами виступили представники різних партій, які мали змогу висловити свої враження про хід голосування та озвучити зафіксовані ними порушення.

На Берегівщині проголосувало понад 35 тисяч виборців

“На території ОВК№73 -- 114 виборчих дільниць на яких зареєстровано 146 032 виборців. Наразі вже проголосувало понад 35 тисяч громадян. У день проведення парламентських виборів на дільницях не зафіксовано жодних вагомих порушень. Найактивніше краяни голосують на дільниці що розташована у Берегівській ЦРЛ, де наразі свої голоси за кандидатів до ВР України віддали понад 80% виборців.

Закарпатська "Укрпошта" зняла з продажу усі газети – крім тих, що піарять міністра МНС ВІктора Балог

Сьогодні зранку у поштових кіосках Закарпаття та у громадських розповсюджувачів раптом щезли майже всі обласні газети. Крім тих, які «підконтрольні» клану братків-Балог.

Найактивніші закарпатські виборці – на Воловеччині, найменше голосують на Тячівщині

Станом на 14.00 найактивніше голосували виборці Воловеччини – 43,40%, за ними виборці Перечинщини, де проголосувало 43,35%, та Великоберезнянський район, де здійснили волевиявлення 41,87%. Тенденція збереглася і о 16.00.

На окрузі №73 чоловік відмовився голосувати через відеокамери

Під камерами – не голосуватиму!З цими словами у Дротинцях виборець здав виборчі бюлетені, - інформує кореспондент Бюро «Аналітик-Контент».

На дільницях Мукачева виборці не знаходять себе у виборчих списках

“Наразі я відвідав 18 дільниць, що розташовані у Мукачеві та районі, грубих порушень виборчого законодавства не виявив на жодній з них», – зазначив у коментарі кореспонденту Бюро «Аналітик-Контент» голова виборчого штабу Об’єднаної опозиції   “Батьківщина” у м. Мукачево Олександр Переста.

Закарпатський УДАР заявляє, що виборців підкуповують депутати (ВІДЕО)

Представники УДАРу зафіксували це на камеру. За словами кандидата у нардепи по округу №68 Ростислава Буланова, У Берегові зафіксували підкуп виборців на користь кандидата від ЄЦ.

Роми на Берегівщині голосують з номером на руці

На окремих дільницях де мають голосувати представники ромської громади, які йдуть на вибори цілими сім’ями, перед кабінами де вносять данні до виборчих бюлетенів – утворилися черги. Спостерігачі відмічають, що інколи до кабінки голосувань заходять по двоє громадян. А це – порушення виборчого процесу. А у представників ромської громади у Берегові, пересічні громадяни помічали на руці номер, написаний шариковою ручкою. Люди кажуть, що за цим номером вони обиратимуть партію у виборчому бюлетені, - інформує кореспондент Бюро "Аналітик-Контент".

Екран опозиції прогнали із Театральної площі в Ужгороді

Автомобіль з екраном про хід голосування прогнали з Театральної площі, - повідомляє Об’єднана опозиція “Батьківщина”. Відтепер за ходом голосування і явкою виборців можна спостерігати поряд з ТЦ “Леон” на вул. Льва Толстого.

Ужгородська влада не дає Об'єднаній опозиції проводити трансляцію виборів в Ужгороді

Закарпатська Об’єднана опозиція ВО “Батьківщина” 28 жовтня   проводить акцію “За чисті вибори”, в ході якої відбувається моніторинг явки виборців та перших результатів голосування. У день виборів збираються дані з усіх дільниць й оприлюднюються на Інтернет-сайтах та екрані, що встановлено на Театральній площі в Ужгороді. Про початок акції було проанонсовано заздалегідь, всі необхідні документи до відповідних інстанцій надіслано. Про це Бюро "Аналітик-Контент" повідомили у прес-службі   Закарпатської Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” .

У селі Середньому голосують по двоє у кабінках

Про це повідомляють спостерігачі ГМ ОПОРА.

На дільницю у 20-ій школі Ужгорода викликали міліцію

Спостерігачі від політични партій виявили виборчу карусель та підкуп виборців на дільниці у ЗОШ № 20 в Ужгороді.

В Ужгороді виявили "карусельщиків"

Уже від самого початку виборів в Ужгороді виявлені порушення.

На Міжгірщині бандити побили голову села, бо не за тих агітував

Як щойно повідомили нашому сайту, на Міжгірщині бандити побили голову села Синевир.

Навіть сьогодні провладний кандидат Ковач піариться на окрузі

Провладному кандидатові по округу №68, здається, закон не писаний.

Ранкова кава із Сергієм Ратушняком

У закарпатських кав’ярнях рівні всі – незалежно від статусу, професії, кількості грошей і досягнень. Вранці вони на рівних можуть пити каву за сусідніми столиками і вже лише після цього розходитися зовсім іншими дорогами, жити за зовсім різними можливостями, діяти кожен згідно зі своїми цінностями.

Обласні депутати-єдиноцентристи пішли від Балоги

Про це повідомляє видання «Новини Закарпаття». Як сьогодні стало відомо з достовірних джерел, вісім депутатів Закарпатської обласної ради-членів Єдиного Центру написали заяви про вихід з партії. Про це стало відомо з джерел з середини політичної сили.

В Ужгороді здійснено терористичний акт

В Ужгороді здійснено терористичний акт, щодо юриста Ужгородської української богословську академію

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат