Новини » СОЦІО

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2018-09-21') and ((cat_id = '6')or('0' >= '6')) and ((is_nonpublished <> '1')or(6 = '13')) order by id desc LIMIT 5160, 20

Закарпатці не можуть отримати візу Чехії

З країн колишнього Радянського Союзу знову почала надходити інформація про нелегальний бізнес із чеськими візами. У цих країнах за реєстрацію в системі Visapoint посередники беруть від 250 до 2500 євро. Такі дані оприлюднив тижневик Insider.

Закарпатцям розкажуть про візову політику Угорщини та Словаччини

Чутливість візової тематики в Україні зумовлює стабільно високий інтерес до практики видачі Шенегнських віз – переважно з огляду на проблеми, що виникають у заявників під час візових процедур і загалом звужують можливості українських громадян вільно подорожувати Європою. Процедура видачі віз державами-членами ЄС та Шенгенської зони вже п’ятий рік поспіль – головний предмет уваги та аналізу експертів Міжнародної громадської ініціативи «Європа без бар’єрів», до складу якої входить і Центр стратегічного партнерства в м. Ужгороді.

На Іршавщині та Воловеччині нові начальники РДА

У вівторок, 28 серпня, голова обласної адміністрації Олександр Ледида представив новопризначених керівників районних адміністрацій Іршавщини та Воловеччини.

Студенти стоматфаку УжНУ практикувалися у Словаччині

З 5 по 24 серпня проводилась практика для студентів стоматологічного факультету УжНУ у Словаччині на базі приватної стоматологічної клініки "Petramed" (м.Чадца), керівником якої є Петер Джупа, та стоматологічного відділення обласної лікарні ім. Луї Пастера (м.Кошице) під керівництвом професора Андрія Єнчі.

Понад 90% ПДВ на Закарпатті відшкодовано експортерам

У сумі це становить 207,8 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2011 року суми відшкодованого експортерам ПДВ більші на 71,7 млн. грн., або на 52,7%.

Закарпатців закликають не провокувати лісові пожежі

Усі пожежі в лісі починаються через якусь зовнішню причину: часто випадкова блискавка підпалює ліс, але набагато частіше - людина. Прикро відзначати, що причиною масового знищення зеленого фонду є злочинна недбалість та легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати.

Бідним українцям дістається мінімум пільг

(мовою оригіналу) Бедные украинцы получают меньше льгот, чем более состоятельные. И чем выше доходы тех, кому от государства что-то положено, тем больше им капает и льгот

Виборці, які не визначилися, перетікають до опозиції - соціолог

Виборці, які ще не визначилися з голосуванням на виборах до Верховної Ради, скоріше за все, підтримають опозицію. Таку думку озвучила керівник Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна в ефірі телеканалу ТВі.

Українські заробітчани можуть залишитися без роботи

Багато українських мігрантів можуть залишитися без роботи через підвищення рівня безробіття в єврозоні.   Оскільки рівень безробіття в країнах єврозони підвищився до 15-20%, значна частина українських трудових мігрантів припинять або зменшать свої грошові перекази до України.

Не кожен витримає у «швидкій»

У соціальних мережах часто натрапляєш на фразу, мовляв, тільки в Україні доставка піци доїжджає скоріше, ніж «швидка». Утім, таке висловлювання може бути небезпідставним, адже люди таки часто нарікають на те, що на медиків довго доводиться чекати.

В Ужгороді тривають безкоштовні курси для молодих ромів

Навчання проходить безкоштовно протягом п’яти з половиною місяців, за трьома напрямками: перукарі, взуттєві майстри, швеї.   Наразі п’ятнадцятьох студентів навчають   четверо викладачів. Організатором курсів є Бучко Борис, керівник « Романі ЧГІБ», який піклується про подальшу долю молодих ромів.

Українські та кошицькі науковці обговорили спільний проект з альтернативної енергетики

Висока ціна на блакитне паливо, яка щороку зростає все частіше змушує задумуватися над впровадженням сучасних європейських енергозберігаючих технологій та використання відновлювальних джерел енергії. Наші сусіди з країн ЄС   активно використовують енергію вітру, сонця, води, є й інші альтернативні джерела. В Карпатському регіоні вже роблять перші   кроки до того, аби замінити природній газ на альтернативні джерела та стати енергонезалежними. Зокрема в рамках програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007-2013 роки. Закарпатська область та Кошицький край реалізовують спільний проект “Біоенергія Карпат”.  

Податкова інформує щодо отримання безкоштовних електронних ключів

Послуга запроваджена з метою економії часу платників податків та уникнення черг. Номер телефону в Ужгороді, за яким можна здійснити попередній запис, - (0312) 61-46-41.

Україна повільно, але впевнено йде в економічне і соціальне рабство, – економісти

Ми зараз велике стадо дуже смачних баранів, оточених дуже голодними левами і шакалами, а зверху літають грифи, які точно знають, що падаллю можна буде скоро поживитися.

Наприкінці серпня температура буде під + 40

Найближчим часом у низці регіонів України очікується збільшення температури до 40 °.

Картотека праць вчених УжНУ нараховує близько 45 тисяч позицій

У вестибюлі Наукової бібліотеки Ужгородського національного університету діє постійна виставка “Праці вчених УжНУ”. До початку навчального року представлено понад 100 найновіших видань: монографії, матеріали конференцій, Вісники УжНУ, збірники статей, навчально-методична та довідкова література тощо за 2011—2012 роки.

Інспектори ДАІ розпочали програму «Увага! Діти на дорозі!»

З 20 серпня по 20 вересня 2012 року на території Закарпатської області проходитиме комплекс профілактичних заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!». Основна мета даного заходу – попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року.

В Україні зростає кількість патріотів, — стверджують соціологи

За два роки кількість людей, які вважають себе патріотами України, зросла з 77% до 82%.

Гіди-нелегали заробляють на Закарпатті від 200 грн. за годину

Протягом 14 днів, фахівці “Туристичного інформаційного центру Закарпаття” провели моніторинг організованих екскурсійних груп у популярних місцях області.

Кожен п’ятий молодий українець байдикує

Успішне закінчення школи не гарантує українцям ні навчання, ні роботи. В Україні близько 18,8 відсотка людей віком від 15 до 24 років ніде не навчаються і не працюють. За рівнем безробіття серед молоді Україна посідає одне з перших місць у Європі.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат