Соціальні новини - РІО
 

Новини » СОЦІО

95% юних українців пишаються своїм громадянством

95% опитаних дітей ствердно відповіли на питання, чи пишаються вони тим, що вони – громадяни України.

Жахлива ДТП у Хусті: автомобіль зіткнувся з палетою із бруківкою від Павла Балоги

Наразі відомо що в автомобілі було двоє молодих хлопців віком близько 19 років.   Після зіткнення з палетою, повною бруківки, у машини розпороло низ, а бруківка вибила скло на будівлі поруч.

Закарпатські виші з ліцензіями впоралися

Хоча вступна кампанія 2012 виявилася далеко не безпроблемною.

Гірка правда від Олени Бондаренко (ПР): Достойних пенсій в Україні поки що не буде

(мовою оригіналу)Государство сейчас не в состоянии обеспечить желаемый уровень пенсий всему населению пенсионного возраста. У власти сейчас нет экономических оснований. Об этом заявила народный депутат от Партии регионов Елена Бондаренко.

Завдяки прокуратурі до бюджету Закарпаття надійшло понад 5 мільйонів гривень

У прокуратурі Закарпатської області проведено міжвідомчу нараду з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів про стягнення сум до бюджету та державних цільових фондів.

Єдину в Україні Громадську раду з дотримання прав людини створили в Мукачеві

29 серпня 2012 року відбулись установчі збори, на яких був сформований склад Громадської ради з дотримання прав людини при міськвиконкому. До неї увійшли представники громадських, благодійних організацій та недержавних засобів масової інформації.

На фестивалі «Мій рідний край» представлять 65 робіт телевізійників

З 29 серпня до 2 вересня   на ранчо «Золота гора» поблизу Ужгорода відбудеться XIV Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».

Через погане життя українці почали спиватися

Гримаси "покращення": Споживання оковитої в Україні за півроку виросло на 20%.

Останній місяць на Закарпатті підвищена пожежна небезпека. МНС просить бути уважними

З початку місяця   закарпатські рятувальники виїжджали на гасіння пожеж 193 рази. Горіли житлові будинки, підсобні приміщення, квартири, надвірні споруди, проте загорання сухої трави та чагарників в області продовжує зростати день за днем – за поточний місяць вже зафіксовано 85   виїздів.

Вибори-2012: Чи довірятимуть українці новому парламенту?

Ось і почалася осінь, а разом з нею набирає обертів і виборча кампанія. Політичні сили зі шпальт газет та екранів телевізорів гаряче обіцяють відстоювати у парламенті інтереси своїх виборців, тільки б їх туди обрали. А електорат у відповідь лише недовірливо гмикає, пригадуючи парламентаріям усі промахи, бійки та іншу «непарламентську» поведінку.

Закарпатська обласна рада залишається сиротиною

У понеділок, 27 серпня, стало відомо, що перший заступник, і вже кілька тижнів виконуючий повноваження голови облради Володимир Закурений, іде у відпустку.

Що для Закарпаття дасть договір про вільну торгівлю з країнами СНД

Минулого тижня Президент Віктор Янукович підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі». З тих пір ця тема не зникає з вітчизняного медіа-простору: журналісти роблять припущення, експерти підраховують можливі вигоди, а скептики традиційно намагаються розкритикувати новоприйнятий закон

Закарпатці не можуть отримати візу Чехії

З країн колишнього Радянського Союзу знову почала надходити інформація про нелегальний бізнес із чеськими візами. У цих країнах за реєстрацію в системі Visapoint посередники беруть від 250 до 2500 євро. Такі дані оприлюднив тижневик Insider.

Закарпатцям розкажуть про візову політику Угорщини та Словаччини

Чутливість візової тематики в Україні зумовлює стабільно високий інтерес до практики видачі Шенегнських віз – переважно з огляду на проблеми, що виникають у заявників під час візових процедур і загалом звужують можливості українських громадян вільно подорожувати Європою. Процедура видачі віз державами-членами ЄС та Шенгенської зони вже п’ятий рік поспіль – головний предмет уваги та аналізу експертів Міжнародної громадської ініціативи «Європа без бар’єрів», до складу якої входить і Центр стратегічного партнерства в м. Ужгороді.

На Іршавщині та Воловеччині нові начальники РДА

У вівторок, 28 серпня, голова обласної адміністрації Олександр Ледида представив новопризначених керівників районних адміністрацій Іршавщини та Воловеччини.

Студенти стоматфаку УжНУ практикувалися у Словаччині

З 5 по 24 серпня проводилась практика для студентів стоматологічного факультету УжНУ у Словаччині на базі приватної стоматологічної клініки "Petramed" (м.Чадца), керівником якої є Петер Джупа, та стоматологічного відділення обласної лікарні ім. Луї Пастера (м.Кошице) під керівництвом професора Андрія Єнчі.

Понад 90% ПДВ на Закарпатті відшкодовано експортерам

У сумі це становить 207,8 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2011 року суми відшкодованого експортерам ПДВ більші на 71,7 млн. грн., або на 52,7%.

Закарпатців закликають не провокувати лісові пожежі

Усі пожежі в лісі починаються через якусь зовнішню причину: часто випадкова блискавка підпалює ліс, але набагато частіше - людина. Прикро відзначати, що причиною масового знищення зеленого фонду є злочинна недбалість та легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати.

Бідним українцям дістається мінімум пільг

(мовою оригіналу) Бедные украинцы получают меньше льгот, чем более состоятельные. И чем выше доходы тех, кому от государства что-то положено, тем больше им капает и льгот

Виборці, які не визначилися, перетікають до опозиції - соціолог

Виборці, які ще не визначилися з голосуванням на виборах до Верховної Ради, скоріше за все, підтримають опозицію. Таку думку озвучила керівник Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна в ефірі телеканалу ТВі.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат