Новини » ЗДОРОВ'Я

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2019-02-16') and ((cat_id = '10')or('0' >= '10')) and ((is_nonpublished <> '1')or(10 = '13')) order by id desc LIMIT 480, 20

Оливкова олія укріплює кістки і виводить малі камені

Столичний дієтолог 53-річна Лариса Чопенко погоджується, що будь-яка олія в малих дозах корисна для жовчного міхура, коли порушений відтік жовчі. При цьому виходять малі камені.

У Закарпатті народилася перша у 2012 році трійня! (ФОТО)

В Ужгородському перинатальному центрі народилась перша цього року трійня.   Родина Романюк з Рахівщини поповнилась двома хлопчиками та однією дівчинкою.   Про те, що замість однієї дитини буде три, подружжя знало ще з 5-го тижня вагітності.

Восени найкраще підходить виноградна дієта

Виноград треба їсти всім, а восени його можна споживати щодня. Так вважає столичний дієтолог Людмила Острова.

В Україні очікують два нові види грипу "Вікторія" та "Вісконсин"

Як повідомила завідувач епідвідділу   обласної СЕС Світлана Оберемко згідно даних ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського, НАМН України» в наступному епідемічному сезоні 2012-2013р. в Україні прогнозується сумісна циркуляція вірусів грипу А(H3N2), а саме – нового штаму А/Вікторія/361/2011, який поки що не зреалізував в нашій країні свої епідемічні властивості, а також нового для України штаму вірусу грипу B/Вісконсін/1/2010. Також не виключена можливість циркуляції вірусу грипу А/Н1N1/Каліфорнія/2009, але його роль в епідемічному процесі буде другорядною.

Яку отруту ми їмо?

Які добавки до продуктів визнані небезпечними, але без попереджень продаються в Україні.

У сухих сніданках для дітей завищені норми цукру

За красивими обіцянками найчастіше стоїть калорійний солодкий продукт, часом ще й зі штучними добавками. Тож батькам варто не лінуватись, і не розраховувати на готові продукти, а готувати дітям сніданки самостійно.

Дієти шкодять жіночому організму, особливо страждає серце

9 вересня Київ відвідав Луїджі Граттон, доктор медичних наук та спеціаліст сімейної медицини, дієтології і спортивного харчування. У коментарі кореспонденту Gazeta.ua Віце-президент із глобального продуктового маркетингу компанії Herbalife розповів про шкоду дієт для молодих дівчат.

Австрійці навчають невідкладній допомозі 28 фахівців   у Закарпатті (ФОТО+ВІДЕО)

Протягом двох тижнів фахівці з австрійської Служби ліквідації катастроф і надання першої медичної допомоги навчатимуть   закарпатців азам невідкладної медичної допомоги.

Учені: курці мають гірший сон, а пасивні курці – пам’ять

Дослідники з німецької медичної школи Charite Berlin дійшли висновку, курці сплять менше, ніж ті, хто не палить, та гірше відпочивають під час сну.

Стреси підвищують ризик інсульту

Хронічні стреси можуть створювати підвищений ризик для інсульту.

Камені невеликих розмірів з печінки виводить гречка

"Чистила печінку оливковим маслом і соком лимону. Через тиждень почало сильно боліти у шлунку. Виявилося, у мене загострився гастрит", - каже Олена Шумкова з Полтави.

Аби не допустити розвитку легеневого серця

На сьогодні в медико-соціальному та економічному планах хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) є важливою проблемою охорони здоров’я. Воно є однією з основних причин хворобливості та смертності. Населення хворіє на це захворювання роками і передчасно помирає від нього або від його ускладнень. У всьому світі спостерігається пришвидшене зростання ХОЗЛ унаслідок тривалої дії факторів ризику і старіння населення.

Лікуйте застуду правильно, інакше постраждає печінка

Здається, за яку застуду можна говорити, якщо надворі така прекрасна погода. Та, як свідчить досвід, саме на початку вересня маємо перший сплеск застудних захворювань.

Навіть єдиний аборт збільшує ризик ускладнень під час наступних вагітностей

Для тих жінок, які зробили по чотири аборти, і тих, хто зробив лише один, ризик у майбутньому не доносити вже бажану дитину до належного терміну буде однаковим.

Органічні продукти не корисніші за звичайні - вчені

Органічні продукти не корисніші за традиційні, хоча як правило значно дорожчі.

Капустяний лист знімає головний біль

Зняти головний біль допоможе холодне листя капусти. Треба кілька листків охолодити в морозилці і по-черзі прикладати до місця болю. Міняти на нові як тільки нагріються, - каже столичний дієтолог Борис Скачко, 47 років.

Алергія на амброзію найсильніша в кінці серпня

Алергія на амброзію поширена з кінця липня до середини вересня, поки рослина цвіте. Найсильніше проявляє себе у кінці серпня. Директор столичного центру "Алерголог" Марина Борисюк каже, амброзія — один із найсильніших алергенів.

Ця літня кусюча напасть...

«О літо красноє, любив би я тебе, якби не спека, комарі та мухи...» — писав про літню пору російський поет Олександр Пушкін, підкреслюючи переваги його улюбленої осені тим, що в «золотої пори» немає ні комарів, ані мух...
І дійсно, літо — золота пора, якби не періодична дика спека, мухи й комарі, мушка, кліщі, оси, укуси яких можуть добряче попсувати вам настрій, а то й здоров’я.

Ожиріння: міфи та реальність

Щороку в світі від ожиріння помирають 2,6 мільйона людей.

Груші виводять з організму важкі метали, рятують від гастриту, печії

"Груші мають більше аскорбінової кислоти, ніж яблука. Їх треба їсти хоча б двічі на тиждень у сезон. Це найкращий помічник для людей з хворим серцем та шлунком, бо зміцнює судини і покращує травлення", - каже столичний дієтолог Артем Кирилович.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат