Новини » ЗДОРОВ'Я

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-09-25') and ((cat_id = '10')or('0' >= '10')) and ((is_nonpublished <> '1')or(10 = '13')) order by id desc LIMIT 400, 20

Англійці навчають закарпатських медиків (ФОТО, ВІДЕО)

За словами як лікарів, так і медсестер, подібні тренінги допомагають вдосконалити  практичний та теоретичний досвід роботи, дають змогу дізнатися про європейські методи лікування, відтак й впровадити їх в нашій області.

Як лікуватися, якщо ліки неякісні?

300 бракованих лікарських засобів виявили торік у закарпатських аптеках.

Психіатри готуються лікувати закарпатців у разі надзвичайних ситуацій

У вівторок, 11 лютого, о 13:00, у прес-центрі обласного Центру здоров'я відбудеться прес-конференція з учасниками міжнародної конференції, яка присвячена питанням психіатричної допомоги населенню у кризових ситуаціях.

Сьогодні в Ужгороді розкажуть про підробки ліків

У понеділок, 10 лютого, об 11:00, у прес-центрі обласного Центру здоров'я відбудеться брифінг на тему: «Підсумки роботи Державної служби з лікарських засобів у Закарпатській області за 2013 рік».

3186 закарпатців за тиждень застудилися

Епідемічна ситуація з ГРВІ в Закарпатській області за 6 календарний тиждень 2014 року.

Експерти розкажуть про фальсифіковані медикаменти, які продають у Закарпатті

У понеділок, 10 лютого, об 11:00 у прес-центрі обласного Центру здоров'я відбудеться брифінг на тему: «Підсумки роботи Державної служби з лікарських засобів у Закарпатській області за 2013 рік».

20 тисяч закарпатців мають злоякісні новоутворення (ФОТО, ВІДЕО)

У 2013 році в області зареєстровано 3 147 нових випадків злоякісних новоутворень, загалом кількість   хворих що перебувають на обліку   з приводу злоякісних новоутворень становить 19 385 пацієнтів.

250 ліжок передбачено у Закарпатті для лікування новоутворень (ФОТО)

У вівторок, 4 лютого, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур ознайомився із діагностичним та лікувальним потенціалом Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру.

У вівторок розкажуть про онкозахворюваність закарпатців

У вівторок, 4 лютого, в обласному клінічному онкологічному диспансері відбудеться брифінг за участі   начальника управління охорони здоров»я Закарпатської ОДА Романа Шніцера та головного лікаря ЗОКОД Андрія Русина.

Сесія: тахікардія, стреси, нервовий зрив

Бути впевненим у собі й не дозволяти власному страхові брати гору вміє далеко не кожна людина. Але запобігати стресовим ситуаціям, контролювати свої емоції можна навчитися. Тим паче, що вміння володіти собою важливе не тільки під час складання іспитів, а й у інших життєвих ситуаціях.

Як вберегтися на Водохреща (ФОТО, ВІДЕО)

Вода, окрім лікувальних властивостей, може нести й небезпеку.

Помер головний лікар Закарпатської обласної психіатричної лікарні Фома Чекан

Медична спільнота Закарпаття глибоко сумує з приводу передчасної смерті головного лікаря обласної психіатричної лікарні с.Вільшани Фоми Фомича ЧЕКАНА та висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

Окуляри в оптиці за 99 гривень?

Парадоксально, незважаючи на наявність у місті мережі якісних оптичних салонів із недорогими акційними пропозиціями на окуляри, попит на так звані базарні, готові окуляри, які   носять по офісах та будинках або продають на лотках на базарах та в сумнівних магазинах оптики, не вщухає.

2500 закарпатців звернулися до лікарів через грип протягом тижня

Епідемічна ситуація з ГРВІ в Закарпатській області за 52 календарний тиждень.

Грип - не спить

Цієї зими на українців чатуватиме грип "Каліфорнія", "Вікторія" та "Массачусетс".

Вбивча косметика

Старіти й хворіти завдяки кольоровим баночкам.

У Закарпатті дві 16-річні дівчини випили 500 г коньяку, й опинилися у лікарні

Днями до Тячівського РВ УМВС поступило повідомлення з приймального відділення Тячівської районної лікарні про те що до них доставлено двох неповнолітніх мешканок села Грушево Тячівського району з діагнозом: алкогольна інтоксикація.

2233 закарпатців звернулися до лікарів з грипом та застудою за тиждень

За тиждень зареєстровано 2233 випадків звернень з приводу грипу та ГРВІ,  що на  2 %   менше у порівнянні з  попереднім тижнем (2684  вип.). 

У Закарпатті створили 15 центрів Первинної медико-санітарної допомоги (ВІДЕО)

Питанням розвитку та реформування первинної ланки медицини, зокрема створенню центрів Первинної медико-санітарної допомоги, була присвячена колегія обласного управління   охорони здоров’я.  

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат