Новини » ЗДОРОВ'Я

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-09-25') and ((cat_id = '10')or('0' >= '10')) and ((is_nonpublished <> '1')or(10 = '13')) order by id desc LIMIT 320, 20

ВІДЕО: Фруктовий день в Ужгороді

Фруктовий день відсвяткували в Ужгороді кілька тижнів тому, але саме зараз поширили у мережі відео.

Стреси, жирна їжа і травми молочних залоз провокують рак грудей

Сьогодні відзначають Всеукраїнський День боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Кожна десята жінка хворіє на ендометріоз (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді на науково-практичному семінарі «Ендометріоз. Діагностичні міфи та хірургічні реалії» медики області обговорили низку проблем пов’язаних із цією   патологією.

В Ужгороді пройдуть вибори у веганський парламент та проведуть яблучний фест

З 1 жовтня — Міжнародного дня вегетаріанства почався місяць вегетаріанської свідомості.

2009 закарпатських дітей мають серцеві патології (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом двох днів в Ужгороді та Мукачеві фахівці національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова консультували маленьких закарпатців, які   мають хвороби серця.

Майже 1200 закарпатців вже підхопили RC-вірус

При цьому захворюваність на 32,0% (566 випадків) нижче у порівнянні з 40 тижнем 2013 року. Серед захворілих 68,1% (791) становлять діти віком до 17 років.

4-денний робочий тиждень більш ефективний, - ООН

Міжнародна організація праці (МОП) пропонує перейти на чотириденний робочий тиждень, оскільки вважає її краще п'ятиденного.

Норвежці подарували "швидку" Volvo медикам Ужгородщини (ВІДЕО)

На одну "швидку" більше стало у амбулаторії Ужгородського району.

В Ужгороді пройде фруктовий день (АФІША)

У віторок, 30   вересня, о 15.40 в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція присвячена проведенню «Фруктового дня» в Ужгороді.

Від інфарктів міокарда, інсульту, інших захворювань серця і судин – до 200 тис. осіб на рік

Такі дані статистики, яку оприлюднили українські лікарі під час презентації нового проекту, який реалізують в усіх регіонах України - «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф».

Неправильне харчування шкодить мозку

Гамбургери й картопля фрі завдають шкоди мозку, особливо у підлітків - вчені.

Мільйон українських пар мають безпліддя. Переважно - через аборти

Як відомо, в Україні досі спостерігаються негативні демографічні тенденції – смертність перевищує народжуваність і причина не лише в економічних факторах.

Закарпатські медсестри навчилися якісніше протидіяти внутрішньо-лікарняним інфекціям (ВІДЕО)

В Ужгороді пройшов науково-практичний семінар для операційних медичних сестер області.

Під час кип'ятіння води збільшується кількість шкідливих речовин

При кип'ятінні важкі метали залишаються на місці, а вступаючи в сполуку з іншими елементами, утворюють ще більш небезпечні речовини. Повторне кип'ятіння знову збільшує кількість шкідливих речовин.

Не купуйте російські ліки - вони мають вічизняні аналоги

В Україні зареєстровано 306 лікарських засобів російського виробництва, що становить 2,43% загальної кількості ліків, дозволених для медичного застосування, при цьому практично всі засоби мають українські аналоги.

Продукти для бадьорості, які заміняють каву

Кілька порцій кави на день можуть негативно позначитися на вашому організмові. Виявляється, є чимало продуктів, які діють краще кофеїну в кілька разів. Отже, що ж потрібно їсти і пити, щоб залишатися бадьорою і активною протягом всього дня?

Сьогодні 100 закарпатських медсестер проходять навчання

У понеділок, 22 вересня,з 9.30 у актовому залі ректорату ДВНЗ "Ужгородський національний університет" ( м. Ужгород, пл. Народна, 3) проходить   науково-практичний семінар для операційних медичних сестер Закарпатської   області.

Сімейні лікарі Закарпаття працюватимуть з обладнанням за 300 тисяч гривень (ВІДЕО)

Обладнання обійшлося в 300 тисяч гривень. Його медики отримали в рамках проекту США та гранту який виграв Закарпатський благодійний фонд «Сім’я».

Підсумки літнього оздоровлення

Ужгородською міською виконавчою дирекцією Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (керівник І. Рущак) протягом весни—літа здійснювалися заходи з організації роботи з оздоровлення дітей застрахованих (працюючих) осіб підприємств, установ та організацій Ужгорода в закладах області.

Яблука, печена картопля та навіть попкорн надовго дають відчуття ситості

Велика порція з порівняно малою кількістю калорій, здорова їжа, якою можна наїстися та довго не відчувати голоду – такі суперпродукти справді існують.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат