Ситуація із захворюваністю на дифтерію в Ужгороді стабілізувалася

31.10.2019 19:54 ЗДОРОВ'Я

«За останні 8 днів в Ужгороді нових звернень щодо підозр на захворювання дифтерією не було. Це не свідчить, що спалах повністю локалізовано, але маємо надію (якщо брати до уваги інкубаційний період цієї хвороби до 10 днів), що ця тенденція збережеться й надалі», – інформує начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар.

Станом на 31 жовтня вакциновано понад 10 тис осіб. Щодня вакцинуються близько 1,5 тисячі ужгородців, проведено щеплення у тому числі 1032 іноземним студентам, 318 учням, 393 вчителям, 698 медикам.

За словами Василя Решетаря, вакцин вистачає, Ужгород сьогодні отримає додатково ще 10 тисяч доз, 5 сусідніх областей надали 12 доз сироватки, які наразі є в обласній інфекційній лікарні. Щодня, у тому числі й у вихідні, працюють як пункти щеплення в усіх 8 сімейних амбулаторіях, так і 3 пункти щеплення у гуртожитках УжНУ. Коли керівники підприємств, організацій звертаються щодо організованої вакцинації працівників, медики виїздять проводити щеплення на місцях.

Прес-служба Ужгородської міськради.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат