Львівське сміття “подорожує” Україною: куди і коли вивозили відходи (ІНФОГРАФІКА)

admin 21.03.2017 19:32 ЗДОРОВ'Я

Тонни львівського сміття продовжують захоплювати Україну. Днями кілька фур вивантажували відходи аж у Криничках, що в Дніпропетровської(!) області.


Про “прописку” побутового непотребу, прибулі співробітники поліції дізналися з магазинних чеків, знайдених на місці порушення.


Тільки жителі Львова виробляють 600 тонн відходів в день. З більшості міських майданчиків сміття не вивозиться понад місяць. Санепідемслужби з острахом очікують сезонного потепління, готуючись до екологічної катастрофи. Під загрозою закриття продовольчі ринки, школи і дитсадки Львова.

17 березня мер Львова Андрій Садовий повідомив про розірвання договору з приватним полігоном ТПВ в Донецькій області. Це був останній полігон в Україні, який ще приймав сміття з Львівської області, пише “Слово і Діло”.

З іншого боку мер похвалився, що через годину буде укладати з французькою компанією Egis контракт на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу.

А вже наступного дня поліція затримала сміттєвози у Дніпропетровській області.

З жовтня 2016 року зафіксовано 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни і по ним відкрито 11 кримінальних справ.

Нижче подаємо інфографіку – карту “подорожей” львівських відходів Україною: куди вивозили, де утилізували, а де поліція затримувала до відмови завантажені відходами фури.Як повідомляло “Дзеркало Коломиї”, у липні 2016 року без будь-якого громадського обговорення та погодження мешканців на екстреному засіданні виконавчий комітет Коломийської міськради дала дозвіл прийняти на тимчасове зберігання зі Львова 2 тис. тонн сміття на коломийський полігон твердих побутових відходів (вул. Шарлая). І вдосвіта наступного дня до Коломиї прибули перші дві вантажівки з 40 тоннами сміття. Але через три дні під тиском громади виконком Коломийської міськради скасовує своє рішення про готовність приймати сміття зі Львова.

http://news.eizvestia.com

+++++++++++++++++++++++++++++++

Москаль: «Садовий, напевно, образився,   що ми відмовилися приймати львівське сміття, тому й розповсюджує про Закарпаття всякі дурниці»

Поширена в ЗМІ інформація міського голови Львова Андрія Садового про те, що 30 – 40 відсотків закарпатців мають громадянство інших країн, не відповідає дійсності.
– Мені особисто дуже дивно чути подібні заяви з вуст такого серйозного політика, – зазначає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Бо навіть не можу уявити, звідки така інформація. Може пан Садовий із «Самопоміччю» особисто здійснював подвірні обходи на Закарпатті й рахував іноземних громадян? Як можна опускатися до рівня базарних пліток і на повному серйозі стверджувати, наче в деяких районах живуть тільки іноземні громадяни й навіть припускати віддачу території області іншим країнам? Скільки можна чіпляти ярлики на закарпатців, котрі «тільки й думають про те, як продати Україну й приєднатися до іншої країни?» Це абсолютно безвідповідально!
Різноманітні експерти, журналісти й політики, більшість із яких ніколи не були на Закарпатті, постійно розповідають про нашу область різні страшилки, пов’язані з іноземним громадянством (особливо угорським). Але навіть угорський паспорт Насірова, який опублікували центральні ЗМІ, виявився   фальшивкою – я з’ясував це по своїх джерелах. У мене тільки одне пояснення заяви пана Садового – напевно, він образився, що ми відмовилися прийняти львівське сміття. Пояснюю, що більше половини Закарпаття займають гори, в нас немає достатньо полігонів, ми самі потопаємо в смітті ще й «експортуємо» його річками в Угорщину й Словаччину. Тому ця відмова цілком обґрунтована. Не можна поширювати нісенітниці про сусідню область, треба позбутися сміття не тільки на вулицях, але і в голові!

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат