Аби довго жити, треба добре їсти, багато спати і не виходити заміж

admin 03.09.2014 14:08 ЗДОРОВ'Я

Такий рецепт довголіття від жительки Мексики Леандри Бесерри Лумбрерас, яка у неділю відзначила своє 127-річчя.

Жінка давно загубила своє свідоцтво про народження, і нині його намагаються поновити. Якщо дані щодо Лумбрерас вірні, вона з'явилася на світ у 1887-му.

Про це пише Українська правда. Життя із покликанням на El Horizonte.

Зі слів родичів матріарха, секрет довголіття Леадри полягає в тім, що вона добре їсть, багато спить, а ще в тім, що ніколи не одружувалася.

Леандра, котра, як припускається, брала активну участь у бойових діях під час мексиканської революції 1910-1917-го років, має 73 правнуків та 55 праправнуків. Вона пережила п'ятьох своїх дітей та кількох онуків.

Як розповідає правнучка Леандри, старенька вже не чує та страждає на катаракти, проте полюбляє співати і розповідати цікаві історії зі свого життя – про революцію та чоловіків, яких кохала.

"Вона завжди була жінкою-бійцем. Ще зо два роки тому вона шила одяг і ткала. Вона ніколи не припиняла бути активною, ось чому, ми гадаємо, вона так довго прожила", - ділиться правнучка.

У Леандри завжди були хороші зуби, вона не має проблем ані з рівнем цукру, ані з тиском та полюбляє солоденьке.

Якщо сеньйорита Лумбрерас справді народилася в 1887-му, то вона на 12 років старша від японця Місао Окави. Він на сьогоднішній день офіційно є найстаршою людиною в світі. Ім'я Окави вписане в Книгу рекордів Гіннеса.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат