Новини » СОЦІО
Більшість закарпатських дітей, всиновлених цього року іноземцями, виховуються в США
На Закарпатті цьогоріч всиновили 51 дитину, 17 з них взяли до родин іноземці, здебільшого – громадяни США. Про це під час брифінгу повідомила начальник Служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна.
Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольські зустрівся з польською спільнотою в Ужгороді
25 вересня Генеральний консул РП у Львові пан Рафал Вольські зустрівся з членами Товариства польської культури Закарпаття (ТПКЗ) імені Гнєви Волосєвич. Це перша зустріч нового Генерального консула з закарпатцями польського походження, відтак вони обговорили багато нагальних питань.
Ужгородський кондитер, який не живе даремно (ВІДЕО)
Гості Ужгорода шукають кафе-кондитерську "Штефаньо" в надії на те, що зможуть побачити там господаря і сфотографуватися з ним.
Як метал став каталізатором суспільного життя Закарпаття
Селище міського типу Кольчино, що на Мукачівщині, за 345 років існування тут металургійно-металообробного виробництва відоме не тільки в нашому краї і теренах колишнього Радянського Союзу, а й в країнах Європи. Цього року найстарішому Фредішово-Шелестівському металургійному і металообробному заводу виновниться 345 років.
Композитор Віктор Теличко збагачує дитячу музику закарпатським інтонаційним колоритом
Кожен композитор мріє створити музику для дітей, що надовго залишиться у їхній пам’яті, яку виконуватимуть наступні покоління.
Окружний суд переніс розгляд резонансної ГЕСівської справи по Хустщині
Сьогодні в Ужгороді Закарпатський окружний адміністративний суд під головуванням судді Сергія Гаврилка провів чергове засідання в резонансній справі за позовом ТОВ "Гідроресурс-Ріка" та "Ріка Енерго" і третя сторона на боці позивача – Хустська РДА до Закарпатської ОДА про скасування розпорядження Геннадія Москаля №370 від 20.07.2017 р. "Про скасування розпоряджень Хустської РДА" щодо спорудження міні-ГЕС на річці Ріка.
На Закарпатті почали створювати охоронні зони навколо гнізд червонокнижних птахів
Виконуючі нові Санітарні правила в лісах України, працівники державної лісової охорони Перечинського держлісгоспу почали створювати охоронні зони навколо гнізд червонокнижних птахів.
Патронатні родини. На Закарпатті шукають потенційних батьків-вихователів
Патронат над дитиною – нова послуга підтримки сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.
Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди на території Закарпаття
Внаслідок погіршення погодних умов, через шквальний вітер та грозу, було частково пошкоджено покрівлі 5 будівель різного призначення у двох районах Закарпатської області
Як метал став каталізатором суспільного життя Закарпаття
Минуле нашого краю нерозривно пов’язане з ранньозалізною добою, коли на території сучасного Закарпаття розпочали добувати залізо.
Андрій Кочут: Loft-лампи, ювелірні ідеї для «Kochut. Handcrafted jewelry» і домашній мистецько-урбан
Відомі ювеліри — брати Кочути, походять із творчої і талановитої родини. Їхні батьки — Андрій та Олеся надихають хлопців, підкидають ідеї, конструктивно критикують. І вони також займаються унікальним hand made.
Лісівники Закарпаття витратили на охорону праці майже 9 мільйонів
Лісова галузь відноситься до галузей, де найбільш небезпечні умови праці. Тому і питання охорони праці на лісогосподарських підприємствах є одним з основних і надзвичайно актуальним.
Премія імені Петра Скунця та навколо неї
Як стало відомо із засобів масової інформації (газети «Ужгород», «РІО» та ін.) Ужгородська міська рада ще в кінці 2016 р. заснувала премію імені Петра Скунця в галузі літератури і краєзнавства, затвердила відповідну конкурсну комісію, Положення про премію тощо, а у серпні 2017 р. конкурсна комісія визначила переможців у номінації «краєзнавство», але не спромоглася визначити лауреата у номінації «література».
Москаль: «Нацрада з питань телебачення має слідкувати за дотриманням законності в сфері телерадіомов
...а не нав’язувати кабельним операторам окремі телеканали».
Закарпатські добровольці — у серці, пам’яті й бронзі…
Історія закарпатських добровольців сягає початку далекого 1939 року, коли наш край був окупований військами фашистської Угорщини. Відтоді аж до 1941-го, незважаючи на переслідування з боку влади, тисячі закарпатських юнаків і дівчат нелегально переходили угорсько-радянський кордон, аби потрапити на той бік Карпат. Усі вони вірили: настане час, коли Закарпаття позбудеться поневолювачів, — і самі прагнули взяти участь у визволенні свого народу. Та не так сталося, як гадалося… Молоді хлопці й дівчата за нелегальний перехід кордону і «шпигунство» на користь Угорщини діставали від трьох до восьми років ув’язнення, а деякі були засуджені навіть до страти.
Наступного року з Дорожнього фонду Закарпаття отримає 236 млн. грн.
В «Укравтодорі» повідомили, скільки коштів піде на дороги в кожній області України.
5 головних реформ осені: яких змін чекати українцям
Вже з наступного тижня Рада голосуватиме за 5 ключових реформ. Що вони принесуть українцям
Закарпатські АТОвці провели жорстку розмову з головою облради
Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли до облради Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси
Майже 5 мільйонів доларів привласнили чиновники в Мукачеві
Посадові особи одного з КП під час тендерних торгів купили 20 міських автобусів за значно завищеними цінами.