Новини » ПОЛІТИКА

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-10-27') and ((cat_id = '4')or('0' >= '4')) and ((is_nonpublished <> '1')or(4 = '13')) order by id desc LIMIT 1880, 20

Теорія змови. Янукович стрімко посилює охорону (ДОПОВНЕНО)

(мовою оригіналу) Стремительное усиление охраны Виктора Януковича удивляет зарубежных лидеров, доставляет неудобства украинцам и на миллиарды гривен опустошает казну (focus.ua)

"Хіт-парад" марнотратства - 2012

Під час новорічних свят "Економічна правда" традиційно підбиває підсумки року. Цього разу ми знову вирішили зробити огляд витрачання коштів платників податків. А точніше – невеликий хіт-парад найскандальніших державних закупівель.

Наші в Комітетах. Балога — «регіонал»

У парламенті вляглися пристрасті. Ніхто ні­ко­му вже писки не б’є. Нардепи затвердили календарний план роботи на січень і роз’їхалися святкувати Новий рік. У січні депутати проведуть пленарні засідання лише 10 і 11 січня. Депутат від «Батьківщини» Сергій Сас вказав, що Рада з останнього засідання в січні в пленарному режимі не працюватиме 25 днів, до 5 лютого. «Невже в нашій економічній ситуації можна місяць не проводити пленарні засідання?», — запитав він. Одним словом, обранці себе особливо на напружують в роботі.

Уряд під президента

Президент Янукович призначив новий уряд. Очолити його знову довірили Азарову, однак цього разу функції його будуть виключно номінальними. Уряд сформовано під сім’ю. Більше того, президент відновив посаду міністра Кабінету Міністрів, яку отримала Олена Лукаш і саме вона координуватиме роботу уряду в потрібному руслі. Азарову Лукаш підкорятися не буде.

Президент створив нові міністерства і реорганізував старе

В Україні створено нове міністерство - Міністерство доходів і зборів України .
Такий указ Янукович підписав у понеділок.

Більшість заробляє лише на їжу.   Обрані — на комфорт

Представниця Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Людмила Черенько заявила, що на сьогодні 42 % громадян України витрачають понад 60 % свого бюджету на продукти харчування. За її словами, згідно із міжнародними критеріями бідності, якщо сім’я понад 60 % свого бюджету витрачає на харчування, то вона вважається бідною.

Влада не знає, куди приткнути країну...

Час «Х» настав. Україна на межі банкрутства з зовнішнім боргом понад 130 млрд. доларів. У самостійному плаванні триматися буде неможливо. Влада поки заграє і з Євросоюзом, і з Росією. Вибір зробити важко, бо Євросоюз вимагає дотримуватися певних правил, які обмежать владу, що звикла до свавілля.

Мільйон гривень — виділить Закарпатська облрада на інформатизацію

Обласні депутати прийняли програму інформатизації на 2013-2015 роки. Відповідне рішення схвалили 84 народних обранців. На її виконання планується виділити більше мільйона гривень.

Анонс передноворічної сесії Закарпатської обласної ради

У п’ятницю, 21 грудня, о 10.00 відбудеться   друге пленарне засідання XI сесії обласної ради VІ скликання.

Закарпатські депутати готуються до передноворічної сесії

19 грудня   на засідання постійних комісій депутати облради   завершили   обговорення   матеріалів   і проектів рішень до порядку   денного   другого пленарного   засідання   ХІ сесії   облради.

Візит Януковича до Росії перенесли  

Запланований на сьогодні робочий візит Президента України Віктора Януковича до Росії перенесли. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Сірий кардинал" Ющенка Віктор Балога вирішив попіаритися

В часи президентства Віктора Ющенка главу його секретаріату Віктора Балогу вважали сірим кардиналом, а про вплив на главу держави ходили легенди.

У Росії кажуть, що Україна і Митний союз вже працюють

Україна і Митний союз вже співпрацюють за формулою "3+1". Про це у Москві заявив голова колегії Євразійської економічної комісії (ЄЕК) – наднаціонального органу Митного союзу Віктор Христенко, передає УНІАН.

Нова Рада, нова зрада

Запрацювала Верховна Рада нового скликання. Нові депутати довели, що нічим не гірші «папєрєдніків»: мордобій за мордобоєм. Щоправда, наразі в парламенті є націоналісти зі «Свободи». На відміну від колишньої опозиції, яка жувала соплі, тоді як провладні сили в попередній Раді затверджували чи не довічне панування Росії на Чорному морі й витісняли українську мову з вжитку, «свободівці» за найменшого натяку на обмеження українськості валять недругам у пики.

Петьовка вимагає з єдиної районної газети Рахівщини 200 тисяч

Двісті тисяч гривень вимагає з єдиної державної районної газети Рахівського району «Зорі Рахівщини» народний депутат України, який балотувався по 72-му округу, Василь Петьовка.

Янукович зібрався до Москви говорити про Митний союз?

На 17-18 грудня заплановано ще не анонсований візит президента Віктора Януковича до Москви.
Про це повідомляє в понеділок "Комерсант-Україна" з посиланням на свої джерела в МЗС.

Кнопкодави прийняли бюджет   і дали місце іншим кнопкодавам

Верховна Рада шостого скликання ухвалила державний бюджет на 2013 рік і пішла в небуття. Незабаром місця в Раді займуть обранці нового скликання.

Верховна Рада ухвалила бюджет на 2013 рік

Рішення "схвалити" відповідний законопроект підтримали 242 народних депутати з 351 зареєстрованого у сесійній залі.

Берегово обиратиме нового мера

На Закарпатті, у місті Берегово відбудуться вибори міського голови.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат