У Львові на стіні у 3D розписали зоо-річну історію пивоваріння міста (ФОТО)

admin 02.09.2014 17:22 ДОЗВІЛЛЯ

У cередині серпня завершився творчий проект від ТМ «Львівське» до 300-річчя Львівської пивоварні.

У легендарному місті Лева на фасаді будівлі по вул. Лесі Українки, 15 з’явився захоплюючий художній розпис, на якому зображено багату історію пивоваріння Львова.

Картина площею більше 20-ти квадратних метрів символізує безперервний зв'язок поколінь, об’єднаних львівським пивом. На ній зображені представники різних епох та поколінь, які передають із рук у руки дерев’яну бочку зі смачним пінним напоєм, яким із давніх-давен славиться стародавній Львів. Нестандартне рекламне зображення виконано у 3D вимірі.

Ескіз живопису був створений Євгеном Равським, відомим львівським художником, роботи якого зберігаються у Львівській галереї мистецтв, Музеї Сучасного Образотворчого Мистецтва та приватних колекціях України, США, Норвегії, Німеччини, Польщі, Естонії, Голландії. Художній розпис стіни здійснював не менш відомий львівський художник Василь Змієвець. Він працює в станковому та монументальному живописі, його роботи знаходяться як в Україні, так і далеко за її межами.

Нагадаємо, у червні цього року на фасаді будівлі Львівської пивоварні з’явилася картина, що була створена засобами класичного академічного живопису в стилі старих майстрів. Гігантське полотно площею майже 220 квадратних метрів, на якому ожили трьохсотлітні традиції львівського пивоваріння, увійшло до Книги рекордів України як найбільший настінний живопис. Над створенням картини також працювали художники Євген Равський (розробив ескіз) та Василь Змієвець (власне займався розписом стіни).

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «ТМ «Львівське» шанує свої традиції та історію й намагається не лише зберегти, але й примножити їх. Про це свідчить відкритий у 2006 році єдиний в Україні Музей пивоваріння, встановлений у самому центрі міста пам’ятник броварям, годинник «Львівське 1715» на фасаді будівлі пивоварні, арт-галерея на площі Коліївщини, присвячена ремісничим гільдіям Львова та неповторний настінний живопис на стіні найстарішої в Україні броварні. Ми хочемо продовжити цю добру традицію та на цей раз показати мешканцям та гостям міста, наскільки давньою та неповторною є історія львівського пива, донести, наскільки глибокими є його корені. Адже невдовзі «Львівська пивоварня» відзначить своє 300-річчя».

* * *

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У Carlsberg Group працює понад 40 000 людей, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2013 Carlsberg Group продала понад 138 мільйонів гектолітрів пива. Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м.Запоріжжя, м.Київ та м.Львів. У компанії працює понад 1700 людей. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», «Балтика», Carlsberg, Tuborg, «Арсенал», «Славутич», «Жигулівське Запорізького Розливу», Holsten, «Хмільне», «Квас Тарас », Somersby, Guinness, Kilkenny, Harp, Warsteiner, Grimbergen. Carlsberg Ukraine входить до списку крупних платників податків країни і є найбільшим датським інвестором в Україні.

За даними Nielsen*, за підсумками 2013 року Carlsberg Ukraine займає позицію №2 на ринку пива України з часткою 27,9%, на ринку квасу частка компанії складає 28% у натуральному виразі. Детальна інформація: www.carlsbergukraine.com Читайте новини компанії на офіційній сторінці у facebook www.facebook.com/CarlsbergUkraine

* Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) - провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

Про ТМ «Львівське»

«Львівське» — це найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще у далекому 1715 році на Львівській пивоварні, що була заснована у 1715 році з легкої руки старости Станіслава Потоцького. Він надав монахам єзуїтам, які оселилися на його землі, право побудувати у Краківському передмісті Львова броварню. З тих пір і варять тут перше українське пиво. Смак цього славетного бурштинового напою пройшов довгий шлях крізь сторіччя. Його полюбили ще наші діди та прадіди.

За сприяння ТМ «Львівське» у Львові в 2005 році був відкритий перший в Україні Музей пивоваріння. Його відкриття було приурочене до святкування 290-ї річниці «Львівської пивоварні».

Восени 2013 року Львівська пивоварня отримала почесне звання «Обличчя міста». Були встановлені лавочки на центральних вулицях Львова (пр-т. Свободи, пл. Ринок, вул. Краківська, Галицька, Театральна).

Пиво «Львівське» щороку бере активну участь у святкуванні Дня міста, «Різдва зі Львівським», Днів Львова у містах України, а також у таких етно-джазових фестивалях як «Флюгери Львова», «Країна Мрій», «Країна Мрій Різдвяна»

Пиво «Львівське» традиційно підтримує видатні музичні проекти Україн, серед яких Всеукраїнський тур гурту «Воплі Відоплясова» в 2013 році, вихід музичного альбому гурту «Воплі Відоплясова» під назвою «Чудовий Світ» та етно-диск «Вечорниці», а також Всеукраїнський ювілейний тур гурту «Океан Ельзи» під назвою «Океан Ельзи – 20 років разом» в 2014р.

Також активна участь пива «Львівське» у соціальному та культурному житті міста відзначилась участю у встановленні у Львові першого в Україні пам’ятника броварям, п’яти скульптур батяриків. Крім того, перше українське пиво започаткувало у Львові щорічний фестиваль живої скульптурної композиції «Львівське крізь віки».

За результатами 2011 року ТМ «Львівське» стало брендом №2 на ринку України згідно даних AC Nielsen. Цю позицію утримує і сьогодні із часткою ринку 12,4% за результатами 2013 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися:

Олександр Шевельов

Noblet Media CIS

+38 044 201-01-95

+38 066 219-33-41 a.shevelyov@nobletmedia.com

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ДОЗВІЛЛЯ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат