Нова пальмова алея з’явилася в Ужгороді

Мирослава Глагола 05.07.2024 20:53 ПОДІЇ

Деталі тут

В Ужгороді по дорозі на Тайглаш з'явилася нова пальмова алея, яка вже привернула увагу місцевих жителів і гостей міста. Уздовж цієї мальовничої дороги зараз облаштовують ландшафтний парк, який обіцяє стати справжньою прикрасою міста. Сучасний дизайн, доглянуті газони та різноманітні рослини створюють атмосферу відпочинку і спокою. Новий парк стане чудовим місцем для прогулянок, привертаючи туристів та додаючи естетичної цінності місту.

Мирослава Глагола

Коментарі :


08.07.2024 13:06 Надія Є

Я в шоці з коментарів. Люди, будьте добрішими.


08.07.2024 12:13 Олександр

Це просто в голову не лізе!!!! В країні війна , не Стаса на фронті всього!!!! А вони пальми саджають!!!! Андріїв добре пригрівся!!!!!


07.07.2024 18:03 Калина

На жаль ці пальми дуже висушують грунт,без поливу довго не протримаються в наших краях....


07.07.2024 16:10 Юлія

мирослава глагола, ви з дуба впали? Ви в якій паралельній реальності живете? В країні війна, а ви, як юродива, окропом пісяєте від щенячого захвату якимось ландшафтним парком! Навіть в мирний час - які до грома пальми в Закарпатті!


07.07.2024 13:07 Вацлав

Звучне прізвище авторки. Зразу же зрозуміло, що дитя вчилося дистанційно дуже довго. Сам заголовок дід придумав?
Бо Тийглаш від Ужгорода десь за 20 кілометрів????
Тийглаш - не мікрорайон Ужгорода.
Поясніть це дитині, яка взагалі не знає, що то таке географія. І де що знаходиться. ????????????


07.07.2024 12:47 Анонім

Хай похваляться скільки дронів закупили, а не пальмами прикриватися. Може ще банани висадите і мавп закупите. Хернею страдають. Нема куди гроші дівати.


07.07.2024 11:44 Ммм

Розуму як у мавп на пальми.


07.07.2024 08:25 Валерій

Так то доріжка 50 метрів з пальмами, а навкруги поле в бур'янах


06.07.2024 22:41 юлія

Це просто треш...Боже які пальми?За які пальми зараз мова йде?Ви що люди з глузду з'їхали?Кожень день хоронимо та і по госпіталям наших хлопців рятуємо,у наших бабусів та дідусів,та дітлахів,та інвалідів теж збираємо на дрони та амуніції для наших воєнних?То що це за держава?Я просто ридаю,в мене більше сил немає все це розуміти.


06.07.2024 19:07 Галина

В нас одна мерзота.


06.07.2024 19:02 Читач

Смереки -ні.
Розуму є лиш на пальми...
Одне тішить: їхнє хворе уявлення разом з баблом не зможе привезти сам океан і морське повітря...КишкА   тонка. ..


06.07.2024 19:02 Читач

Смереки -ні.
Розуму є лиш на пальми...


06.07.2024 18:32 Ужгородка

Хто автор пальмової алеї ?!?!   Цікаво   хто оплатив за ці пальми ?   Скільки   дронів автор закупив для армії ?


06.07.2024 17:40 Ксенія

Пак що пальми висадіть кактуси велетні, висадіть ще екзотики замість дронів чи те що хлопцям треба, ЗСУ пальмами ситі будуть, а люди збирають їсти та спорядження за свій рахунок, а ви жируєте в тилу, це така дяка тим хто вас захищає своїм життям за свій кошт , а вам жир з очей лізе пальмами


06.07.2024 15:04 Роман

Кудись треба дівати гроші зароблені на війні...


06.07.2024 10:53 Пальма

ТО Є ЧИСТА ПРАВДА   ПАЛЬМИ А ЧИЙ НЕПРОСТІ - ГРАНТОВІ


06.07.2024 09:40 Zakarpatka

Но тадь оріхи і липи вадь яблуні уже ся кончили на нашуй землі? Про котрі малфи садять тоті пальми?


06.07.2024 04:14 дюло

война уже виграна, проблем ниє, лем красов ся занимати….