Новини » ПОЛІТИКА

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-07-30') and ((cat_id = '4')or('0' >= '4')) and ((is_nonpublished <> '1')or(4 = '13')) order by id desc LIMIT 100, 20

Незаконна видача бюлетенів на Мукачівщині: член ДВК зізналась у вчиненні злочину

Мешканка с. Червеньово Мукачівського району, що працювала членом ДВК на позачергових виборах до Верховної Ради України, визнала свою вину у вчиненні злочину проти виборчих прав. Її дії кваліфіковано за ч.2 ст.158-1 КК України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Яка країна — такі і терористи

Цього тижня в Україні активізувалися шизофреніки. У середу вся країна спостерігала за дійством, яке відбувалося в Луцьку. Тут психічнохворий чоловік зі зброєю захопив автобус із пасажирами. Тримав їх в автобусі цілий день, час від часу пострілюючи.

Новопризначений голова Хустської РДА протягом минулого року заробив більше 400 тисяч гривень

Днями голова Закарпатської ОДА Олексій Петров представив в.о. голови Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша. Видання "Голос Карпат" проаналізувало декларацію новопризначеного посадовця.

Ексголови Закарпатської ОДА про перспективи та ризики створення Берегівського району

Чи має шанс Виноградівщина залишитись на адміністративній арені Закарпаття, або ж долю району вже вирішила центральна влада?

5-ий район Закарпаття: експертна громадськість про створення Берегівського району

Голос Карпат зібрав експертні думки про створення Берегівського району з точки зору адмінреформи, політики та національно-культурних особливостей.

Голова ЗОДА Олексій Петров представив нового заступника

Віталій Цвігун куруватиме економічний напрямок, питання інфраструктури та екології.

Президент Зеленський говорив з Президентом Словаччини Чапутовою про ужгородський аеропорт

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою.

На десятьох нардепів від Закарпаття з бюджету вже було витрачено 4 млн. грн.

У середньому один закарпатський нардеп обійшовся платникам податків у 400 тисяч гривень. Такі дані оприлюднила Громадська мережа ОПОРА.

Безперспективний план

Нещодавно народилася доволі мотивуюча новина — уряд схвалив Перспективний план розвитку об’єднаних громад на Закарпатті. І подавалося все з пафосом, мовляв, у плані все так, як ми хотіли.

Один із найбагатших нардепів від Закарпаття регулярно   бере компенсацію за проживання в Києві

Депутати від Закарпаття продовжують брати компенсацію за проживання у Києві, хоча є заможними людьми.

Виконавча влада на Закарпатті буде не закарпатською

Центральна влада навідріз відмовляється призначати закарпатців на керівні посади в Закарпатті. Зараз головою ОДА призначено не місцевого Олексія Петрова. Все, що пов’язує його із Закарпаттям, то тут у СБУ працював хтось із його родичів. І все.

Краще без пафосу

Останнім часом на фоні загального невдоволення населення соціально-економічним станом у країні, влада видає в ефіри пафосні лозунги про те, як країна перебудовується. Ще й придумали назву під це — «Велике будівництво».

Ярослав Галас: Фантастичні обіцянки президента Зеленського не будуть виконані

Заступник колишнього голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля вважає обіцянки президента України Володимира Зеленського про "Велике будівництво" на Закарпатті такими, що не будуть виконані.

Колишнім телеканалом Балоги володіють два нардепи

Закарпатський телеканал «М-студіо» змінив структуру власності, зокрема, тепер медіа-актив опосередковано належить родинам двох депутатів парламенту — Василя Петьовки та Валерія Лунченка, а також депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького. Крім того, стосунок до телеканалу може мати й народний депутат Роберт Горват. Про це повідомляє представник ІМІ в області, посилаючись на дані державних реєстрів.

Залізна стіна

Сотні тисяч українців повернулися із заробітків додому. Особливо ті, хто працював на підприємствах за кордоном, які змушені були закритися через карантин. Серед цих заробітчан і закарпатці.

Новий керівник

Генерал-майор СБУ Олексій Петров офіційно призначений головою Закарпатської ОДА.

Державу рятували від банкрутства

На які жертви довелося йти Зеленському.

Серед закарпатських нардепів найобережнішими є Горват та Лаба

Обидва найчастіше під час голосувань утримувалися. У той же час Віктор Балога і взагалі не голосував у 96 % випадків.

Знайшли цапа відбувайла

Рейтинг Зеленського різко падає. Навіть стійкі його прихильники зрозуміли, що час йде, а позитивних змін не сталося. Стало гірше. В оточенні президента вирішили терміново знайти крайнього в цій ситуації і легко знайшли — уряд Гончарука.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат