Футбол. "Говерла" продовжує серію без перемог (Відео)

15.09.2014 12:22 СПОРТ

Минулими вихідними відбувся шостий тур УПЛ. Тур став найрезультативнішим у сезоні, в середньому 3,9 гола за матч. Донецький «Олімпік» несподівано переміг «Металург» (Д) (3:2) і так же несподівано після шостого туру опинився в зоні єврокубків. «Металіст» на домашній арені був битий «Дніпром» — 5:2. Це не найбільша поразка у клубних взаємовідносинах. Ще на початку роботи Маркевича у Харкові, його підопічні програли також в домашній грі — 0:6. В іншій грі «Зоря» відібрала очки у «Динамо».

У матчі аутсайдерів між «Іллічівцем» та «Говерлою», який проходив у Дніпропетровську, результативна нічия — 2:2. В результаті в обох команд в графі «перемоги» залишилися нулі. «Говерла» не може виграти вже у восьмому поспіль матчі.

Обидва клуби перед матчем мали кадрові проблеми. У «Говерли» через травми не грали ряд гравців основи, гравці що їх заміняли не мали ще достатньо ігрової практики в клубі. В «Іллічівця» на поле вийшли відразу шестеро новачків, це молоді футболісти, які замінили досвідчених гравців, що залишили команду.

По ходи гри ініціатива переходила від одних до іншої. У кінці поєдинку за нічийного рахунку команди спробували вирвати перемогу. За «Говерлу» спочатку забив Каверін, якого на ударну позицію вивів М’якушко, потім Качараба замкнув подачу Шацьких з кутового.

На останніх хвилинах за другу жовту картку з поля був видалений ужгородський захисник Ілля Глушицький.

В’ячеслав Грозний:
«Ми з моїм колегою в Дніпропетровську працювали. З того періоду маю дуже теплі спогади. Згадав 1996-й рік. В першому матчі, який проходив на цьому стадіоні, програвали «Кривбасу» 0:1, а в результаті виграли 2:1. Ностальгія велика по тому часу…
Зараз працюю в команді, яка вирішує інші завдання. У «Говерли» серйозні проблеми зі складом. Але молоді хлопці отримують шанс грати, наприклад Качараба 1995 року народження.
В першому таймі непогано комбінували. Я розумів, що можемо програти у відборі, але ризикував. Коли забили другий м'яч, то треба було засушити гру, але ми ще не вміємо це робити».

Голи: Каверін (11), Тотовицкий (38 п.) — Качараба (67), Тотовицький (83).

«Говерла»: Коваль, Полянський, Хомин (Качараба, 42), Тудосе, Мякушко (Вечурко, 85), Герасимюк, Фещук, Шацьких, Ягодінскіс, Каверін (Степанюк, 68), Глушицький. Запасні: Бабенко, Райчевич, Трухін, Павленко.
Попередження: Глушицький (37).
Вилучення: Глушицький (90).