На Закарпатті готувався теракт з великою кількістю жертв

11.03.2018 23:53 КРИМІНАЛ

Історії з підпалом та підривом офісу Товариства угорської культури Закарпаття - це ще дрібниці у порівнянні з тим, що Кремль готував у нашій області.

Днями СБУ затримала одного з так званих посередників з обміну полоненими на Донбасі Володимира Рубана. За ним стежили 10 місяців і ось нарешті Рубана затримали в автомобілі, у якому було багато зброї. І це не проста стрілкова зброя, а гранатомети та міномети.

Попередньо силовики кажуть, що Рубан готував великий теракт у Києві із масою жертв. Говорилося також, що готувався замах на президента і Верховну Раду.

Однак стало відомо, що вся ця зброя повинна була дістатися Закарпаття і теракт готувався саме в нашій області. Про це написав журналіст Денис Казанський, посилаючись на джерела в СБУ.

"До речі, мій знайомий з СБУ каже, що це все призначалося для дестабілізації Закарпаття. І це виглядає набагато логічніше, ніж вся ця історія про захоплення Ради і вбивство Порошенка. З огляду на останні пожежі і вибухи в угорських офісах", – написав Казанський у соцмережах.

Наміри Росії розхитати ситуацію в Закарпатті очевидні. Навіть після підпалу офісу Товариства угорської культури йдуть розмови про розміщення в Закарпатті місії ОБСЄ, що автоматично робить свідчить про певну напругу в регіоні. А у випадку великого теракту ми б стали "гарячою точкою" з усіма відповідними наслідками. Область могла б тати мілітаризованим регіоном - без туристів та інвестицій.

http://prozak.info/Suspil-stvo/Na-Zakarpatti-gotuvavsya-velikij-terakt-z-velikoyu-kil-kistyu-zhertv

Коментарі :


12.03.2018 10:51 Олег

нич би не було повзлитали бы чиновники и незаконне будивництво


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат