В Ужгороді пройде Школа клінічних нейронаук

admin 18.06.2014 11:23 ЗДОРОВ'Я

В обласному центрі Закарпаття зберуться провідін неврологи та нейрохірурги України.

У четвер, 19 червня, об 11.00 (у конференц-залі УжНУ, ректорат) відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу, яке проходитиме у рамках проведення в Ужгороді 19-21 червня науково - освітнього проекту для фахівців – Школи клінічних нейронаук «Карпатські читання».

Низку заходів проводить цими днями Українська асоціація боротьби з інсультом разом з Ужгородський національним університетом та Закарпатським обласним центром неврології та нейрохірургії в рамках   освітньої програми «Стоп - інсульт».  

Об 11.00 у конференц-залі УжНУ (пл. Народна, ректорат) відбудеться прес-конференція головних організаторів та поважних учасників цьогорічних «Карпатських читань»:
- Володимир Смоланка, професор, ректор УжНу;
- Микола Поліщук, професор, голова Української асоціації боротьби з інсультом, зав. кафедрою нейрохірургіїі Національноі академії післядимпломноії освіти;
- Тамара Міщенко, професор, головний спеціаліст МОЗ України з питань неврології;
- Марина Гуляєва, директор Української асоціації боротьби з інсультом.

Вже 8 років поспіль неврологи та нейрохірурги із майже всіх регіонів України, які не втомилися шукати відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».

Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет просторі. Кожний рік в рамках заходу   проводяться тематичні засідання: школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії та наукові семінари. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним європейським принципам безперервної фахової медичної освіти.

Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році
Щорічно в світі трапляється 16 млн інсультів
За данними ВООЗ в 2030 році від інсульту буде помирати 7,8 млн людей

В Україні інсульт посідає третє місце в структурі загальної смертності населення та є основною причиною стійкої втрати   працездатності : близько 25 % хворих,   що перенесли інсульт, стають тяжкими інвалідами і   потребують   постійної сторонньої допомоги.

Щорічно більше 100тис українців захворюють на інсульт. Середній вік   захворювання інсультом для чоловіків – 62 роки . а для жінок 65 років.
Кожний п’ятий українець помирає від інсульту щорічно або стає залежним інвалідом.

admin


За матеріалами Ужгородського прес-клубу

ТЕГИ : медицинаВолодимир Смоланка

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат