Закарпатського активіста Павлова суд позбавив волі на 6 років. Обвинувачений втік із залу суду

10.03.2021 18:53 КРИМІНАЛ

У 2017 році на об'їзній дорозі Ужгорода біля ресторану Кілікія автомобіль Шкода збив чоловіка, який переходив дорогу. Водій з місця ДТП втік.

Вже наступного дня дивним чином на Березнянщині згорів автомобіль Шкода голови організації "Доста" Павла Павлова.

Саме цей факт спонукав слідчих більш прискіпливо розглянути версію щодо скоєння ДТП саме Павловим, який міг вчинити самопідпал автомобіля, щоб скрити сліди злочину.

Тим часом Павлов активно займався різними акціями протесту. Це були акції або проти високих платежів за розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, або   акції проти високих комунальних тарифів.

Будь які дії правоохоронців проти Павлова сприймалися, як тиск на активістів.

Лише в лютому 2019 року Павлову було вручено підозру про вчинення смертельної ДТП і   за кілька днів відбувся суд щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу і тоді Павлову було обрано цілодобовий домашній арешт.

Пройшло ще два роки аж поки вчора нарешті не відбувся суд на Павловим. Судове засідання тривало задовго. На суді з останнім словом виступив сам Павло Павлов, який заявив, що своєї вини не визнає, і вважає суд над ним розправою за громадську позицію.

Після виступу Павлов неочікувано покинув будівлю суду. Суд виніс вирок - 6 років позбавлення волі.

Після оголошення вироку Павлова мали відразу ж затримати, але так як він покинув будівлю суду, то його оголошено у розшук.

У той же час, два десятка активістів прийшли під стіни суду, щоб підтримати Павлова. Вони навіть погрожували блокувати роботу суду до тих пір, поки не отримають пояснення причин такого несправедливого, на їхню думку, вироку.

prozak

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат