На Закарпатті працівник СБУ шантажував прикордонника та отримав від нього $500 000

08.06.2024 22:52 КРИМІНАЛ

На Закарпатті СБУшник документував ДПСУшника і потім шантажував та отримав майже $500 000, а його задокументував НАБУшник. Після цього пройшли обшуки, які проводили детективи НАБУ, - повідомляє Віталій Глагола.


- Ситуація дуже цікава: співробітник СБУ здійснював документування протиправної діяльності співробітника ДПСУ, начальника відділу прикордонної служби «Соломоново» Марущака С.В протягом півтора року, але вирішив не діяти в правовому полі, а просто шантажувати його отриманими даними через Панькуш С.В.

При особистих зустрічах Панькуш розповів Марущаку як, куди і скільки коштів потрібно буде передавати за мовчання працівника СБУ. Крім того, йому давали вказівки по пропуску певних авто з контрабандою через КПП «Тиса».

Згідно отриманих мною даних, Марущак перевів на криптогаманець СБУшника 5 тисяч доларів, а з часом відправив різними траншами аж цілих 358 тисяч доларів.

СБУшник через Панькуш знаючи, що кожного місяця Марущак отримує близько 40-50 тисяч доларів США неправомірної вигоди від своєї роботи на посаді в ДПСУ - продовжив вимагати гроші з останнього.

На цей раз він вимагав черговий хабар у сумі 58 тисяч доларів. Вказану протиправну схему успішно задокументували співробітники НАБУ.

Що ми маємо у підсумку: Марущак – начальник відділу прикордонної служби «Соломоново» який щомісяця отримував близько півтора мільйона гривень неправомірної вигоди та дав 14,5 мільйони гривень хабаря співробітнику СБУ через Панькуша.

Співробітник СБУ, який замість того, щоб довести справу до кінця взяв хабар у розмірі 14,5 мільйонів гривень, а потім ще вимагав близько 2,3 мільйона гривень, не враховуючи щомісячні платежі ($5 тис).

Та був ще співробітник НАБУ, який успішно задокументував весь протиправний механізм. І довго документував, як прикордонника «доїть» сбушник.

Ця «Правоохоронна Санта Барбара» настільки цікава та заплутана, що я просто викладу документи отримані із власних джерел в правоохоронних органах, які мені вдалось отримати, аби ви самі почитали та розібрались;)

Там усе як в справжньому серіалі: сімейна зрада, шантаж, приховані камери та багато баксів.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат