У "Говерлі" кажуть, що команда фінансово спроможна, а борги будуть погашені

Керівництво ФК Говерла 26.04.2016 16:00 СПОРТ

Керівництво ФК «Говерла» опублыкувало звернення щодо реструктуризації боргів.

У зв'язку з інформацією, яка останнім часом з"явилася   в ЗМІ, та за нашої впевненості носила замовний характер, а також після ухвалення не менш дивних та поспішних рішень окремих органів ФФУ, заяв деяких її керівників, колектив ФК "Говерла" Ужгород   вважає за необхідне повідомити наступне:

Керівництво футбольного клубу робить усе можливе для стабілізації ситуації в Клубі. Для нас є незрозумілими твердження, що клуб є фінансово неспроможним, та не відповідає фінансовим критеріям для отримання атестату на участь у змаганнях української Прем'єр Ліги в наступному сезоні.

На сьогоднішній день заборгованість перед футболістами, що виступають в складі команди в сезоні 2015-2016 є мінімальною не лише для нашого чемпіонату, але й у відповідності до вимог ФІФА та УЄФА щодо мінімально допустимої заборгованості.

Клуб визнає борги, що сформувались у важкий для у Клубу та вітчизняного футболу в цілому час. У свою чергу інвестори клубу гарантують спроможність погашення даних боргів. Слід зазначити, що мова йде лише про погашення фактичної заборгованості Клубу перед футболістами й іншими співробітниками.

Для цього Клуб пропонує кожному кредитору декілька варіантів розрахунків

Клуб притримується чіткої, принципової та непохитної позиції стосовно невизнання рішень певних футбольних інстанцій щодо виплат безпідставних компенсацій, суми яких є не обґрунтованими   та такими, що не відповідають здоровому глузду та реаліям сьогодення. Адже в більшості випадків суми компенсацій значно перевищують суми фактичних заборгованостей Клубу на момент розірвання контрактів. Такі суми випливають із рішень винесених за ініціативи та при безпосередньому впливі недобросовісних агентів та інших посередників.

Незважаючи на це, при підтримці головних інвесторів Клубу ведеться робота по узгодженню графіків погашення заборгованостей.   Більше того, по вже підписаним угодам розпочато виплати. Метою цих дій є отримання клубом атестату на наступний сезон.   Для її досягнення клуб використовує виключно законні методи – переговорний захист своїх прав у арбітражних інстанціях. Ця позиція є принциповою для всього колективу ФК «Говерла». Керівництво клубу засуджує та не допускає будь-які прояви корупції як на футбольному полі так і в кабінетах ФФУ та УПЛ.

Вже на сьогоднішній день, подібні угоди укладенні та виконуються перед рядом футболістів, прізвища яких   не раз лунали у ЗМІ. Серед них футболісти Тодоров Святослав, Балафас Сотіріус, Балашов Віталій, Надь Олександр, Пуканич Адріан, Тащі Борис та інші.

Підсумовуючи вищесказане, Клуб закликає футболістів та інших співробітників до співпраці, та узгодження графіків погашення заборгованостей у наближчий час.
Клуб вважає за необхідне зауважити, що в разі не підписання мирових угод, та неузгодження графіків реструктуризації з усіма футболістами та співробітниками у двотижневий термін, інвестори будуть змушені відмовитись від подальшого фінансування, Клуб розпочне процедуру банкрутства та фактично припинить своє існування.

Керівництво ФК Говерла

ТЕГИ : ФК Говерлапрем’єр-ліга

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат