Закарпатська влада роз’яснила, яким буде ЗНО у 2015 році

admin 20.03.2015 10:34 СОЦІО

Нижче наведено особливості Зовнішнього незалежного оцінювання знань абітурієнтів у 2015 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання проводитиметься у квітні – липні 2015 року.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із 4 навчальних предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова).

ЗНО з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту   за ступенем молодшого бакалавра та бакалавра.

Реєстрація абітурієнтів триватиме протягом січня-лютого 2015 року.

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА.   Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.

Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт (вводиться цивілізована практика визначення “порогу” результатів:   “тест склав” або “тест не склав”).

admin


За матеріалами Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА

ТЕГИ : ЗНОосвітаЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат