Податкова розслідувала 51 кримінальне правопорушення у Закарпатті

admin 03.02.2015 11:45 КРИМІНАЛ

Протягом 2014 року співробітниками оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області викрито та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 51 кримінальне правопорушення.

За матеріалами оперативних підрозділів до суду направлено 15 кримінальних проваджень, з них 12 – з обвинувальним актом та 3 – для звільнення від кримінальної відповідальності з відшкодуванням завданих збитків.

Управлінням забезпечено мобілізацію 3,8 млн грн надходжень до бюджету, зокрема, по закінчених кримінальних провадженнях державі відшкодовано 2 млн 891 тис. грн збитків.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму – 5 млн 51 тис. грн. Зокрема, майже 205 тис. пачок тютюнових виробів, 426 декалітрів спирту, 9 933 декалітри   алкогольних напоїв, 17,5 тонн паливо-мастильних матеріалів та 3 транспортні засоби.

Припинено діяльність 4-х підпільних цехів по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв.

До ЄРДР внесено 13 відомостей про кримінальні правопорушення, пов’язані із здійсненням експортно-імпортних операцій (у т.ч. 6 – з використанням офшорних компаній); 12 – у сфері державних закупівель, відносно підприємств-переможців та замовників; 1 – по факту незаконної заяви на відшкодування ПДВ.

Також працівниками оперативних підрозділів виявлено 2 суб’єкти господарської діяльності з доказовою базою про фіктивність.

admin


За матеріалами відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

ТЕГИ : ДФСкриміналподатки

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат