Як народні обранці 31-м «за» згвалтували Генплан Ужгорода

12.11.2015 18:24 РАТУША

На ганебну для депутатів і мера Ужгорода підсумкову сесію, що виглядала як змова цинічних шулерів та пройшла фактично під прикриттям міліції — відреагували члени громадської ініціативи #Кірпічка. Цитуємо їх заяву.

«Під час сесії 9 листопада відбулося голосування за внесення змін до Генерального плану м. Ужгорода всупереч законодавчого мораторію на зміну цільового призначення земель зелених зон та спортивно-культурних територій, всупереч волі громади міста, яка не згідна із пропонованим зонуванням території Ужгорода, що зафіксовано у відповідних зверненнях до міської влади, підписаних 1500 мешканцями міста; всупереч процедурі громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні (ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»), яка не була дотримана.

Ми розуміємо зубожіння значної частини ужгородців, які готові продавати майбутнє своїх дітей за кількасот гривневих купюр. Але не можемо зрозуміти і вибачити депутатам. 31 голос «за» ганебне згвалтування Генплану міста — це сором громаді, яка їм довірила своє майбутнє.

Генеральний план міста є основним містобудівним і стратегічним документом, який визначає подальший розвиток міста на десятки років. Коригування генплану м. Ужгорода від 2013 р. та план зонування території м. Ужгорода, який деталізує цей містобудівний документ, не вирішує стратегічних питань розвитку міста. Документ не пояснює шляхів для покращення якості життя у місті. Однак він містить корупційні схеми виділення земельних ділянок для забудови. Основним завданням цього документа є узаконення протиправних рішень Ужгородської міської ради щодо земельних питань, ухвалених протягом останніх 10 років та на майбутнє.

Найбільш кричущими моментами цих двох документів є те, що під будівництво виділяються землі на територіях, де таке будівництво неможливе згідно із законодавством України. Так, наприклад, 100 відсотків території парку «Перемоги» втрачають своє рекреаційне призначення і отримують статус зони будівництва багатоповерхівок, будівництва торгово-розважальних комплексів й торговельних об’єктів.

На частині зеленої зони з природоохоронним статусом (парк «Боздоський») заплановане будівництво торгових, житлових та культурних об’єктів. В охоронній зоні в межах історичного ареалу міста (автостоянка на вул. Гойди, більше відома як стоянка Погорєлова) заплановано житлово-офісну забудову. Дано старт масовому узаконенню сумнівної зміни цільового призначення земель.

Частину депутатів-зрадників переобрали і їм доведеться щоразу входити до сесійного залу потайки, через «чорний вхід», бо негідникам якось негоже відкрито входити через парадні двері. Кожен переобраний депутат-погорєловець повинен добровільно скласти мандат.

Ужгородці вимагають від новообраного міського голови Ужгорода за жодних обставин не призначати на керівні посади (заступників, керівників управлінь) у структурі виконавчих органів міської ради чи керівництво комунальних підприємств погорєловців. Не гоже новому міському голові включати до складу своєї команди зрадників.

Політична відповідальність 31 зрадника-депутата полягає у їхньому безумовному забутті й зникненні з політичного життя Закарпаття. Публічна політика повинна бути чесною перед громадою. Зрадники повинні бути покараними. Ухвалені 9 листопада рішення мають бути скасованими. Погорєловщина як система цінностей повинна відійти в минуле разом із Віктором Погорєловим», — наполягає громадська ініціатива #Кірпічка.

ТЕГИ : віктор погорєлов

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат