У неділю «Говерла» гратиме в Луцьку

30.10.2015 18:45 СПОРТ

У неділю в рамках 13-го туру «Говерла» зіграє в Луцьку з «Волинню». У Прем’єр-лізі команди зіграли 10 матчів: +4=4–2. Голи: 16:15. У минулому сезоні матч в Ужгороді закінчився нічиєю (0:0), у Луцьку перемогла «Волинь» (4:2). 13-й тур є останнім у першому колі, однак залишаються незіграними матчі 12-го туру, який перенесено на 5 грудня.

«Волинь» — «Говерла» (19.30. «2+2»),
«Олександрія» — «Ворскла» (19.30. «Футбол 1»).

ТС: «Шахтар» — 28, «Динамо» — 28, «Дніпро» — 23, «Зоря» — 22, «Ворскла» — 18, «Волинь» — 17, «Карпати» — 13, «Олександрія» — 12, «Сталь» — 11, «Олімпік» — 10, «Говерла» — 9, «Металіст» — 9, «Чорноморець» — 7, «Металург» — 3.

***

27—28 жовтня відбулися матчі у відповідь 1/8 Кубка України. За їх результатами до чвертьфіналу вийшли виключно команди УПЛ. Сьогодні відбулося жеребкування етапу.

1/4 фіналу
3 грудня:

«Ворскла» – «Шахтар»
«Олександрія» – «Динамо»
«Волинь» – «Зоря»
«Сталь» – «Дніпро»

Чвертьфінальна стадія складається з двох матчів. Перші матчі відбудуться на полі «несіяної» команди. Матчі у відповідь відбудуться 2 березня.