ФФУ присудила технічну поразку "Волині" в матчі з "Металістом"

29.01.2015 13:21 СПОРТ

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв рішення по матчу 10-го туру "Волинь" — "Металіст". Нагадаємо, поєдинок був перерваний на 88-й хвилині за рахунку 2:1 на користь "Металіста" через поведінку ультрас "Волині", які вибігли на поле.

Результат даного матчу анульовано, "Волині" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а "Металісту" - технічну перемогу з рахунком 3:0.

Крім того, "Волинь" дістала ряд покарань. Наступний домашній матч луцька команда проведе без глядачів. Головний тренер Віталій Кварцяний та тренер Дмитро Кварцяний, яких було вилучено з меж технічної зони під час цієї ж гри, отримали по одному матчу дискваліфікації. Сам клуб оштрафовано на п’ять тисяч гривень.

У турнірній таблиці "Металіст" перемістився з сьомого на четверте місце. "Олімпік", "Зоря" і "Волинь" опустилися на одну сходинку.

У "Металіста" залишається не зіграним матч із "Чорноморцем". Через загрозу теракту в Харкові матч 13-го туру перенесено на весну.