Михайло Кополовець: Краще піду яблука продавати, ніж у «Говерлу»

16.01.2015 19:12 СПОРТ

Півзахисник львівських «Карпат» Михайло Кополовець розповів про розставання з командою, в якій провів вісім років, кращих тренерів, з якими працював і можливе повернення в «Говерлу» до В'ячеславу Грозному.


- Михайло, офіційний сайт «Карпат» оголосив про те, що ви більше не гравець цієї команди. Чому доводиться закінчувати кар'єру в рідному для вас, по суті, клубі?

- Ми зустрілися з керівництвом клубу, з тренерами команди і прийшли до спільного рішення, що за обопільною згодою сторін розриваємо контракт.

- Для вас ця новина була несподіваною?

- Ні, ще тиждень тому, коли я був у відпустці в Будапешті, мені зателефонував спортивний директор клубу і оголосив це рішення. «Карпати» вирішили змінити стратегію клубу, робити ставку на молодь, давати їм шанс. Тим більше в такій ситуації, як зараз в нашому чемпіонаті, коли результати для багатьох відходять на другий план і, напевно, ніхто вилітати не буде, можна робити ставку на молодь.

Так що на рішення «Карпат» я не ображаюся, значить, так має бути. Це футбол. До Ігор Йовічевіч ніяких претензій, хоча вже восени було видно, що шансів проявити у мене себе в «Карпатах» не багато. Довіри у мене у всій команді, напевно, було найменше. Але він тренер, відповідає за результат, тому ніяких питань немає.

- Напевно, вже обмірковували плани на майбутнє? Ще пограєте?

- Тільки-тільки оформили розірвання контракту, тому ще пошуками нової команди не займався. Відчуваю в собі сили ще пограти. Принаймні, хотілося б. У нас зараз футболістів вільних багато, а клубів мало. Головне зараз, щоб взагалі футбол в Україні зберігся. Так що вибирати не доводиться. Якщо будуть варіанти, буду радий продовжити кар'єру.

- Фінансових розбіжностей з «Карпатами» не залишилося?

- Ні, всі питання вирішені.

- До «Карпат» ви грали в «Говерлі». Повернутися до Грозного змогли б, або ще не вщухли старі образи?

- Ні-ні. Краще я піду яблука продавати, ніж буду грати у Грозного в «Говерлі». Там мене ніколи не вважали футболістом. У «Карпатах» я відбувся як футболіст, віддав вісім років цій команді і ніколи не скажу про неї поганого слова.

Зараз у Йовічевича буде новий етап в команді, йому тільки треба час, щоб побудувати колектив. У Кононова перші два роки теж не виходило, а потім він «вистрілив» і зробив собі тут ім'я. Так і Йовічевич треба дати час. Для молодих гравців він ідеальний тренер. Якби у мене в 20 років був такий наставник, я б йому ноги цілував. Він перспективний наставник.

- Як думаєте, на яке місце «Карпати» зможуть претендувати навесні?

- Зараз складно говорити про перспективи. Дай бог, головне, щоб взагалі наш футбол в Україні зберігся. У «Карпат» молода команда і вона ще потрапляють нерви.

- Який етап кар'єри в «Карпатах» вам запам'ятався найбільше?

- Природно, це Ліга Європи з Олегом Кононовим і емоції, які ми тоді пережили. Дай бог, щоб наші футболісти якомога частіше таке відчували і грали в єврокубках. Це незабутні враження.

ТЕГИ : михайло кополовецьФК Говерлапрем’єр-ліга

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат