В’ячеслав Грозний: «Нам потрібно об’єднатися, забути за чвари й зберегти цілісність і недоторканість

Інформаційний відділ ФК "Говерла" 04.03.2014 13:33 СПОРТ

В"ячеслав Грозний прокоментував ситуацію, що склалася в країні перед стартом другої половини чемпіонату


- Футбол і спорт завжди були поза політикою. Ми граємо для глядачів в незалежності від їх віросповідань, чи мови, на якій вони говорять, для нас важливо, щоб вболівальники отримували насолоду від футболу. Тож не можемо стояти осторонь тих подій, коли комусь хочеться порушити територіальну цілісність нашої держави, яку нам гарантували міжнародні домовленості в Будапешті, через який ми стали безядерною державою. Український народ   дуже толерантний, але ми ніколи не дозволимо розхитувати територіальну цілісність . Ми хочемо самі приймати рішення в нашій країні без чийогось примусу і ніхто не буде диктувати нам, як і хто має керувати нашою країною,   ми самі, громадяни України розберемося з цим. На жаль, сьогодні бачимо зовнішнє втручання, зазіхання порушити територіальну цілісність нашої країни – це неправильна позиція країни-агресора. Всі світові гаранти мають сказати своє слово й стати на захист України та зробити все, щоб зберегти цілісність держави.   Всі заклики сепаратистів не що інше, ніж провокації вищого ґатунку. Звісно, говорити про футбол в таких умовах неможливо. Ми громадяни України хочемо, щоб у країні панував спокій, щоб і на заході України розмовляли російською, а на сході – українською, ми поважаємо всі нації, народності, які проживають в Україні, тому футбол не може стояти осторонь. Для мене немає значення на якій мові розмовляє людина, та й зараз футбол став міжнаціональним, у нас гравці в команді різних національностей і ми спокійно розуміємося. Я прихильник того, щоб мир, спокій, злагода були прерогативою життя в нашій державі – дуже важливо, щоб люди мали змогу сказати те, що думають, коли на телевізійному   каналі можна сказати все в прямому ефірі, а не відредагованого в записі.   Україна вже не та держава, якою може хтось керувати, ніхто в світі вже не зможе керувати нашою державою. Зовнішня політика деяких країн, яка має на миті розхитати нашу державу, незалежність, демократію не матиме жодного успіху. Зараз важко думати про футбол, коли ми стоїмо на порозі війни, коли без дозволу на нашу країну вводять іноземні війська.   Ми, футбольні люди, наша команда як українці так і іноземці підтримують територіальну цілісність країни, її незалежність, її вибір, який ніхто ззовні не   може нам вказувати. Тим, що відбувається ми всі шоковані. Та й заплатили за свободу вже дуже дорогу ціну – «Небесна сотня» боролося за те, щоб Україна стала вільною, вони поклали за це найцінніше – власне життя. Тому зараз ми повинні об’єднатися, забути якісь внутрішні чвари – закон про мови, який певен буде відкорегований, і боротися за цілісніть країни.  

Перейду на російську -   сейчас нам следует   обьединится, очень важно, чтоб в Украине был мир и спокойствие, но кому-то такое состояние очень не   нравится. Мы культурная, трудолюбивая нация, поэтому сейчас следует думать о новых рабочих местах, социальной защищенности населения, много аспектов, которые нужно менять. Мы видим эти ростки, но кому-то это не нравится. Футбол всегда обьединял, поэтому я   и моя команда полностью поддерживаем новые начинания, которые позволяют развиваться свободе, порядку, демократии и економической стабильности страны.   Мы не должны от кого-то зависеть, мы не вмешиваемся в политику других стран, выполняем все международные договоренности, поэтому хочем, чтоб и нашу независимость и целостность уважали.    

- Як плануєте проводити   незаплановану паузу в чемпіонаті?

- Досить важко зрозуміти, коли розпочнеться друга половина чемпіонату. Ми, як і решта клубів готувалися згідно графіку до старту нового сезону, до конкретного матчу протии «Металурга», тепер розуміємо, що й другий тур не відбудеться. Зараз команда тренується, ми не розпускаємо футболістів. Планували поїхати на тренувальний збір до Дебрецена, але не в усіх гравців є візи. Можливо, до нас приїдуть словацькі або ж угорські команди й зіграємо товариські матчі, можливо українські команди приїдуть на тренувальний збір на Закарпаття, тож буде можливість провести спарринг. Ми, як і вся країна також перебуваємо в форс-мажорних обставинах. На мій погляд, березневі матчі можна перенести на червень і спокійно догравати сезон. Вірю, що впродовж березня все вляжеться й чемпіонат поновиться.   Всі   футболісти розуміють складність ситуації. Хочемо, щоб все в країні заспокоїлося й можна було впевнено дивитися в майбутнє.        


Інформаційний відділ ФК "Говерла"

ТЕГИ : в’ячеслав грознийФК Говерла

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат