Сергій Кузнецов: «В Говерлі ще жодного разу не отримав зарплату»

11.12.2014 19:30 СПОРТ

Досвідчений нападник «Говерли» розповів про своє відновлення після травми і про проблемне питання - виплату заробітної плати в ужгородській команді. Форвард стверджує, що в ужгородському клубі всі втомилися від порожніх обіцянок.


Нагадаємо, що «Говерла» підписала контракт з Кузнєцовим в середині серпня. За свій новий клуб форвард встиг провести всього три матчі (два - в чемпіонаті і один - в кубку України), у цих поєдинках Сергій зумів відзначитися одним голом - черкаському «Дніпру» у матчі розіграшу Кубка України.

Буквально через місяць, під час тренувальних занять форвард отримав травму. За попереднім діагнозом лікарів у нападника - розрив хрестоподібних зв'язок колінного суглоба. В даний час Сергій проходить інтенсивний курс реабілітації після травми.

- Сергію, як йдуть справи з твоїм відновленням після травми, отриманої на тренуванні ще у вересні?
- Позавчора повернувся з Італії, де проходив медичне обстеження. За словами лікаря, процес реабілітації проходить добре. І я сподіваюся, що якнайшвидше повернуся в стрій. Тим більше лікар сказав, що можна потроху навантажувати себе і тренуватися з командою, але в міру. Ще відчувається, що травмована нога, трохи слабша за здорову.

- Значить, чекає копітка передсезонна робота?
- Так. Тим більше я вже сам скучив за грою і тренувальним процесом. У футболістів це ж в крові. Звичка бути в гарному тонусі, це стандартна ситуація для нас. У всіх сезон закінчився, а у мене тільки починає кипіти робота. До весни планую бути в повній бойовій готовності.

- Судячи по твоєму тону, ти залишився задоволений не тільки своїм фізичним станом, а й ще чимось?
- Я поєднав поїздку на медобстеження з сімейним перебуванням в Римі. Моїй дружині Жанні і старшому синові Даніелю сподобалося в столиці Італії. Для них, як втім, і для мене відвідини історичних місць залишили незабутні враження.

- Ні для кого не секрет, що в «Говерли» є проблеми з виплатою зарплати футболістам. У цьому питанні щось зрушило з місця?
- Це питання дуже актуальне для всіх гравців «Говерли». Наприклад, за той час, що   знаходився в команді я ще жодного разу не отримував зарплату. Всі хлопці втомилися від порожніх обіцянок. Ми ще сподіваємося на позитивне врегулювання цього питанні, а якщо ні, то кожен буде вирішувати по-своєму...

- Тобто зміна клубу?
- Я можу відповідати лише за себе. Якщо найближчим часом нічого не зміниться на краще, то я змушений буду змінити команду. Не стану приховувати до мене проявляють інтерес як вітчизняні, так і зарубіжні команди.

- У будь-якому випадку бажаю тобі повного одужання і швидкого повернення на поле.
- Дякую за добрі слова. Буду старатися!

Віктор ХОХЛЮК, «Футбол 24»

ТЕГИ : ФК ГоверлаСергій Кузнецовпрем’єр-ліга

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат