Футбол. "Говерла" поступається "Гурніку", наступний суперник "Пюнік"

03.02.2014 14:51 СПОРТ

У суботу «Говерла» зіграла проти лідера чемпіонату Польщі – «Гурніка» з міста Забже.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі. На початку команди обмінялися небезпечними ударами після чого гра перейшла у більш спокійне русло й проходила в центрі поля без небезпечних виходів. Так було й у другому таймі до 74-ї хвилини. Після прикрого падіння капітана – Віталія Лисицького - нападник «Гурніка» без проблем заволодів м'ячем і вийшов на побачення з Бабенком – 1:0. Ужгородці кинулися відігруватись, але пропустили прикрі контратаки, після яких рахунок став розгромним — 3:0.

«Говерла» - «Ґурнік» (Забже, Польща) — 0:3

Голи: Накульма (74), Гвазе (81, 85)

«Говерла»: Надь (Бабенко), гравець на перегляді (Орос), Лисицький, Дірсео, Люлька, Ле Таллек, гравець на перегляді, Трухін (Кадимян), Шацьких (Герасимюк), Фещук, Нікулае.

У вівторок, 4 лютого, «Говерла» зіграє з найтитулованішою командою чемпіонату Вірменії та постійним єврокубковим бійцем єреванським «Пюніком». Початок матчу о 17.30.

За інф. прес-служби ФК "Говерла". Фото fcgoverla.uz.ua.