Футбол. "Говерла" програє "Дніпру" (Відео)

24.04.2014 19:08 СПОРТ

Гості забили два голи, відзначилися коноплянка та Матеус.

Перший гол у матчі забив Євген Коноплянка на 64-й хвилині. М’яч влетів у ворота Шевченка (Надь пропускав гру через хворобу) після потужного удару нападника «Дніпра» зі штрафного — 0:1. Трохи раніше червону картку отримав захисник гостей Сергій Кравченко. Скоріше за все за розмови з арбітром. Другий гол гості забили на 94-й хвилині. Коноплянка зліва прострілив уздовж воріт, Джуліано пробив, Шевченко відбив і Джуліано повторним ударом відправив м'яч у сітку — 0:2.

За «Говерлу» хорошу можливість відзначитися мав Віталій Буяльський. На 42-й хвилині півзахисник пробивав по воротах Бойка, м'яч влучив у поперечину. Відразу після цього Максим Фещук відправляє м'яч у сітку на добиванні. Арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. Як було видно з повтору нападник не перебував у положення поза грою і гол мали зарахувати. Ще один гольовий момент Фещук мав, коли пробивав з меж штрафного майданчика, але м’яч влучив точно у воротаря дніпропетровців.

«Говерла»: Шевченко, Лисицький, Люлька, Акакпо, Перейра (Орос 18), Буяльський, Шарпар, Хомін (Трухін 72), Кочіш, Фещук, Шацьких (Ле Таллек 73).
Голи: Коноплянка (64), Матеус.
Попередження: Кочіш (53), Перейра (91) — Коноплянка (52), Канкава (59).
Вилучення: Кравченко (60).