Футбол. «Говерла» втрачає шанс наздогнати «Ворсклу» (ВІДЕО)

30.03.2013 16:35 СПОРТ

«Говерла» зіграла матч 22-го туру з «Іллічівцем» і була ближчою за суперника до здобуття трьох очок. Нічия більше влаштувала «Іллічівець», тоді як чергова втрата очок «Говерли» ще раз наблизила команду до пониження у класі. Відстань «Говерли» до 14-го місця залишилася такою ж, як і після 21-го туру.

Тренери обох команд обрали доволі агресивну тактичну схему. У господарів з перших хвилин на полі з’явились три номінальні форварди − Володимир Лисенко, Даміен Ле Таллек та Олег Міщенко, а от Дмитро Трухін отримав ушкодження у товариській зустрічі з «Дебреценом». Маріупольці вийшли в атаці з Русланом Фоміним та Олександром Мандзюком. Стартовий тиск влаштували гості, і він приніс їм успіх, хоча і не без участі суперника. Міщенко прийшов на допомогу захисникам, а замість цього мимоволі асистував Фоміну відкрити рахунок. Потім ще й Торніке Окріашвілі був близький до голу, однак Дмитро Бабенко врятував команду. До тями «Говерла» прийшла тільки після 30-ї хвилини. І ще до перерви ужгородці заслужили зрівняти рахунок − особливо багато робив для цього Міщенко, щоб виправити попередню помилку.

Втім, гол у відповідь був відкладений на другу половину матчу. «Іллічівець» не без труднощів стримував атаки господарів, і пропустив-таки випад Ле Таллека. Француз вивів Лисенка вже на ідеальну позицію − 1:1. Потім за інерцією Лисенко ще двічі вимагав максимуму майстерності від Рустама Худжамова, а Міщенка від голу відділив не голкіпер, а стійка гостьових воріт. Були нагоди повернути лідерство і у приазовців, коли Бабенко ставав на заваді зусиллям Івана Ордеця та Олексія Полянського. Дещо допоміг приїжджій команді і Лисенко, який на недисципліновану гру побачив перед собою пряму червону картку. Герой матчу перетворився на антигероя, після нефутбольної поведінки спрямованої проти гравця своєї ж команди Райчевіча. Після матчу Олександр Севидов пообіцяв наказати забіяку. Чисельна кількість гравців зрівнялась вже у компенсований час, коли Микола Іщенко «напрацював» на другий «гірчичник».

У матчі головними на полі були воротарі Бабенко і Худжамов, які відбили по кілька небезпечних ударів.